This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurInformatie over fysieke cultuur en sport op het gebied van de Andrušìvskomu

Vakgroep familie, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом освіти, райрадою «Колос», дирекцією ДЮСШ, товариством сприяння обороні України та іншими відділами, установами та зацікавленими організаціями проводять роботу щодо розвитку фізичної культури та спорту в районі.
Вся робота спрямована на виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 jaar, інших законодавчих і регламентуючих актів.
Для занять фізичною культурою і спортом в районі є стадіон «Колос», майданчик із синтетичним покриттям, 113 спортивних майданчиків, 21 футбольне поле, 17 спортивних залів. В районі діє дитячо-юнацька спортивна школа, де працює 7 тренерів. In het 5 відділеннях (волейбол, футбол, легка атлетика, гирьовий спорт та греко-римська боротьба) навчається 272 учні.
В районі постійно проводяться спортивні змагання, переможці яких беруть участь в обласних та Всеукраїнських. Чемпіонами і призерами чемпіонатів області в минулому році стали 42 спортсмен, 12 — виконали норматив першого дорослого розряду, bereid 94 спортсмени ІІ та ІІІ юнацьких розрядів.
Vakgroep familie, молоді та спорту тісно співпрацює з футбольною командою ветеранів «Аміко», яка бере участь в чемпіонаті та розиграші кубка України серед ветеранів.
Значна увага приділяється фізкультурно-оздоровчій роботі за місцем проживання підлітків. Спортсмен-аматор Могильовський А. G. багато років поспіль переймається проблемами підлітків, які проживають в мікрорайоні Залізничний, що в м. Andrushivka.
Значна увага в районі приділяється фізичній підготовці допризовної молоді. Щорічно з 9 April tot 9 травня та з 6 November tot en met 6 грудня в районі проводяться місячники оборонно-масової та спортивно-масової роботи. В рамках яких проходять Дні призовника та допризовника, де юнаки беруть участь у спортивних змаганнях, організовуються поїздки у військову частину для ознайомлення з бойовою технікою та озброєнням, побутом військовослужбовців, там вони збирають і розбирають автомат Калашникова, вчаться прицільній стрільбі.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 7 Van 10 op basis van 61 evaluaties. 32 gebruiker reviews.