This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurDe geschiedenis van het dorp. Rode Andrušìvskogo rayon, Oblast Zjytomyr

Федір Федорович ТерещенкоHet is een oude dorp. Over het menselijke geheugen bewaart veel interessante legendes. In het bijzonder, en de naam van de nederzetting. De meest geloofwaardige legende, naar mijn mening, deze een:

«Op het grondgebied van rode eenmaal gehouden grote beurzen eenmaal per maand, evenals de souks (2 рази в місяць). А продаваличервоні тканини. В ярмаркові і базарні дні вся площа розцвітала, мов макове поле. З’їзжджалися на ярмарку купці з далеких міст.

Одного разу на ярмарок вперше приїхав великий знаменитий купець. Коли він наблизився до площі, зупинився вражений: сонце вигравало на червоних оксамитах, шовках, інших тканинах.
Ого, яке червоне! Вигукнув голосно знаменитий гість.

З того часу селище почали називати «Червоним».

Селище Червоне розташоване на річці Пустоха (zijrivier Guyva), door 15 km van de district Center en 19 km van de Čornorudka railway station. Aan 1923 року селище входило до складу Солотвинської волості Житомирського повіту Волинської губернії.

Побудована церква в ім’я святого і чудотворного Миколая в 1877 році на кошти прихожан і поміщика Федора Терещенка та казни. Кам’яна, п’ятиголова, а попередня Кресто-Воздвиженська церква розібрана в 1877 році і перенесена в 1880 році на кладовище. До цього приходу приписана церква в ім’я Воздвиження чинного і животворящого Христа Господнього, яка знаходиться на місцевому кладовищі, зведена в 1884 році на кошти прихожан і Терещенка.

В 40-х роках XIX століття в містечку поміщиком був граф Грохольський. Після російсько-турецької війни Терещенко купив маєтки графа Грохольського.

В повітовому містечку Червоне, маючи кошти і можливості, Fjodor Fjodorovitsj Tereshchenko, власник маєтку, почав весною 1909 році будувати власну аеропланну майстерню. Потрібно відзначити, що на той час Ф.Ф. Терещенко був дуже багатий. Door zal hij ontvangen 1/3 частину майна спадкоємців Федора Артемовича Терещенка. Йому належало майже 19 тисяч десятин землі, en 15 маєтків. За даними головної контори Ф.Ф. Терещенка його дійсний капітал становив 8.623.784 карбованців.

Аеропланна майстерня знаходилась у маєтку Червоне Житомирського повіту Волинської губернії. Недалеко від неї був і аеродром, який теж був побудований на власні кошти Федора Федоровича, і являв собою зарослу травою земельну ділянку площею 41 HA.

In 1910-1915 роках Терещенко вклав безпосередньо у майстерню майже 150 ths. крб і за 720 ths. крб побудував у маєтку будинок та інші будівлі, де жили службовці, конструктори і авіатори.

In het 1913 році в майстерні працювало 25 man — 18 робітників і 7 службовців. Зарплата робітників становила 5 тисяч 942 USD 79 Kop, а службовців — 16 ths. 519 USD.

Перший літальний аппарат у Ф.Терещенка з’явився у травні 1909 році і був виписаний із Франції. Потім Федір Терещенко вирішив побудувати аероплан своєї власної системи. Aan 25 December 1909 року був готовий літак Терещенка по типу монопланів Л.Блеріо. Після цього Ф. Терещенко в 21 рік поїхав до Франції вчитись авіаторській справі у Л.Блеріо, en 2 September 1910 року він склав іспит на звання пілота-авіатора. Так у м.Києві з’явився перший дипломований пілот. In 1910 році Терещенко створив пристрій для з’єднання деревяних частин аероплану. Dit apparaat werd gepatenteerd door de naam van f. f.. Tereshchenko, так з’явилася нова модель «Терещенок-2».

In augustus 1913 року Терещенко демонстрував свій «Терещенко-3», а наступної весни побудував нову модельмоноплан з м’якими крилами і сорокасильним двигуном.

Het is de vijfde model woog slechts 330 кг і мала довжину фюзеляжу 7,1 м при розмаху крил 10 м і мала нести вантаж вагою 150 kg, піднімаючи на висоту до 2 тисяч метрів. Перевага моделі полягала в тому, що була ситема самозапуску, що дозволяла підніматись авіатору у повітря без сторонньої допомоги.

Met 1913 року Терещенко починає будувати аероплани на замовлення військового міністерства. Було виконано замовлень на суму 792.633 USD.

Наприкінці серпня 1915 року устаткування майстерні було відправлено до Москви. De workshop geproduceerd niet alleen vliegtuigen, а й також кулеметні установки, bombometi en andere hardware.

In het 1916 році Терещенко продав усе евакуйоване з Червоного майно акціонерному товариству «Дукс», яке представляло в Росії фірму А. Фармана.

Восени 1916 року з’явилася модель зовсім нової конструкції «Терещенко-7», gemaakt in het atelier van het Polytechnisch Instituut van Kiev, onder de technische begeleiding van VP. Grigoriev. Deze machine kwam aan boord. Het was het laatste vliegtuig voor twee personen, die snelheid ontwikkeld 150 км на годину. Це була найбільш досконала модель аероплана і остання машина Ф.Ф. Tereshchenko.

У Терещенка по контракту працювала льотчиком випробовувачем Любов Олександрівна Галанчикова.

Після Жовтневої революції Терещенко виїхав за кордон. І як знати, можливо, Hier, на Україні конструкторський талант Ф.Ф. Терещенка розвинувся б до висоти великих конструкторів СРСР, таких, як Туполєв, Яковлев, Мікоян, Корольов та інших.

Уродженцем села є В.П. Цимбалістзаслужений артист УРСР, В.Ф. Шинкарукзаслужений діяч культури, Б.Ф. Бородійартист драмтеатру. В Червоному живе поетеса Л.І. Дюсенбаєва.

In de afbeelding: Ф.Ф. Tereshchenko.

Yuri Andriychuk,Plaatselijke geschiedenis.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Zjytomyr regio.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 68 evaluaties. 38 gebruiker reviews.