This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurDe zitting van de districtsraad

У минулу п’ятницю, 6 April, відбулася десята сесія районної ради шостого скликання, waarnaar de, крім народних обранців, запрошувалися голова райдержадміністрації Б. In het. Mazur, заступники, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, managers van ondernemingen, organisaties, instellingen. Участь у зібранні взяла також заступник керуючого справами, начальник оргвідділу Житомирської обласної ради Н. En. Дишлева.
Перед тим, як депутати приступили до розгляду питань, які стояли на порядку денному, слово для інформації про результати виборів депутата Андрушівської районної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 2 (c.. Rood), які відбулися 26 Januari 2012 r., надали голові Андрушівської районної виборчої комісії Т. In het. Пашинській. Вона привітала О. In het. Кирилюкадиректора ПАТ «Червонський цукровик», з обранням його депутатом районної ради. Йому вручили посвідчення та депутатський значок, побажали успіхів у роботі. У першому питанні порядку денного сесії із звітом про виконання Програми економічного та соціального розвитку району за 2011р. та здійснення райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень виступив голова райдержадміністрації Б. In het. Mazur. Hij, in het bijzonder, проаналізував, як спрацювали в минулому році різні галузі народного господарств району, відзначив позитивні тенденції, які закріпилися у народногосподарському комплексі Андрушівщини, розвитку соціальної сфери, зупинився на проблемах, котрі потрібно невідкладно вирішувати (звіт голови райдержадміністрації Б. In het. Мазура читайте в наступному номері). Про районну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 GG. та про районну Програму «Молодь і родина Андрушівщини на 2012-2016 рр.» інформував заступник голови районної ради В. B. Špakìvskij. Начальник Андрушівського районного відділу УМНС України в Житомирській області М. In het. Кобилинський вів мову про хід виконання районної Програми протипожежної безпеки на 2011-2015 GG. Начальник управління держветмедицини району М. P. Глухов інформував присутніх про внесення змін до Програми оздоровлення території Андрушівського району від сказу на 2010-2012 GG. Про виконання Програми підтримки комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради» на 2011 рік та затвердження такої ж Програми на 2012-2015 GG., а також про внесення змін до Програми підтримки комунальної установи «Трудовий архів Андрушівської районної ради на 2011-2014 рр.» інформував заступник голови райради В. B. Špakìvskij. Редактор КП «Андрушівська редакція радіомовлення «Світанок» Ю. In het. Пально звітувала про виконання Комплексної цільової програми підтримки районного радіомовлення «Світанок» на 2009-2011 GG. Нова програма підтримки затверджена на 2012-2014 GG. Про внесення змін до районного бюджету інформувала начальник фінансового управління РДА Н. O.. Subotenko. Начальник відділу Держкомзему в Андрушівському районі П. In het. Масира розповів про методику розрахунку оплати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста району, та пропорції її розподілу. На сесії депутати розглянули ряд інших питань комунальної власності. З усіх питань, котрі обговорювались, були прийняті відповідні рішення.

Valentijn Vasylyuk


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 68 evaluaties. 28 gebruiker reviews.