This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurDe zitting van de districtsraad

25 червня в залі засідань районної ради відбулася двадцять сьома сесія районної ради п’ятого скликання.
Першим розглядалося питання про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 jaar. З інформацією виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Борисов О. En. Про даному питанню виступили Білоокий В. G., заступник головного лікаря ЦРЛ.; Ковальчук Л. In het., начальник відділу освіти; Білецька Г. And., начальник відділу культури та туризму; Михайловський С. A., керівник апарату районної ради. Про внесення змін до районного бюджету на 2010 рік та про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації депутатів та запрошених інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Суботенко Н. O.. На сесії було розглянуто також питання комунальної власності. In het bijzonder, про виділення коштів для збільшення статутного фонду Андрушівського комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства, про списання матеріальних цінностей, про затвердження акту ліквідаційної комісії та ліквідаційного балансу комунального підприємства «Андрушівська районна друкарня” Андрушівської районної ради, про внесення змін до Переліку установ, організацій та нерухомого майна, що перебуває у власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району, про затвердження нормативів відрахування частини прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств, які належать до спільної власності територіальних громад району. На розгляд сесії районної ради було винесено питання про затвердження Програми оздоровлення території Андрушівського району від сказу на 2010-2012 jaar. З інформацією виступив начальник управління ветеринарної медицини в Андрушівському районі Калан Й. S. Про районну цільову програму «Цукровий діабет” депутатів та запрошених інформувала лікар-ендокринолог Адаменко Н. L. Заступник начальника Держкомзему в Андрушівському районі Салійчук П. O.. повідомив про внесення змін до Комплексної Довгострокової програми розвитку та охорони земель в Андрушівському районі на 2007-2015 роки та про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Депутати розглянули також питання про склад районної професійної комісії з питань створення фермерських господарств, про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 jaar, про рекомендації по впровадженню з 1.07.2010 p. розмірів ставок єдиного податку, фіксованого податку з доходів фізичних осіб. По всіх розглянутих питаннях були прийняті відповідні рішення. Сесія районної ради прийняла запити депутатів Михайловського С.А., Юянця П.В., Хоменка В.А., Білоокого В.Г.

Nieuws Andrušìvŝini


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 69 evaluaties. 34 gebruiker reviews.