This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurNationale dag van de aardappel in Andrushevka

17 September 2016 jaar van LLC «Agrìko Oekraine» en de nationale agrarische Raad (met de steun van UAVK en andere partners), op basis van de economie van particuliere ondernemingen «Ìmpak» (dorp van Galčin, Zjytomyr regio), провели Національний день картоплі.
На щорічний, вже третій, День картоплі приїхало більше 400 картоплярів з усієї України. Та і не дивно, адже анонс заходу пророкував неймовірно цікаву програму.
Відкрив цьогорічний захід гостинний власник господарства Сергій Васильович Маліновський. Після чого слово було передане спеціалістам, що доповіли про структуру та стан ринку картоплі в Україні та світі. А розпочав дану сесію виступ Оксана Лопатко (Мінагрополітики України), що доповіла всім присутнім про адміністративно-правові проблеми та шляхи покращення в галузі картоплярства.
Цікаво було послухати, як галузь розвивається в інших країнах. Тому не менш захоплюючими був виступ Ніколя Перен (Посольство Франції в Україні) про стан галузі картоплярства та супровід її розвитку у Франції. Interessante, що площа виробничих зон на території країни складає близько 20 000 HA, кількість виробників становить – 850 господарств. Перелік сортів, що вирощується французькими фермерами налічує 450 items. Як зауважив аташе, в країні виробляється 550 000 тон посадкового матеріалу, 160 000 тон з якого експортується в більш ніж 70 країн світу.
Під час виступу також був представлений перелік місій, що мають на меті реалізувати Асоціація організацій виробників Франції (число яких наразі становить три організації) та FN3PT. Досягнення яких несе вагомий внесок в зміцнення галузі в цілому.
В свою чергу Герман Інтеман (Посольство Федеративної Республіки Німеччини в Україні) поділився з усіма присутніми станом галузі в Німеччині. Ook, представник Посольства відзначив перспективи української продукції картоплярства на міжнародному ринку та окреслив механізми співпраці з Німеччиною.
Радник посла з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Каролін Спаанс впевнена, die: «об’єднавши зусилля виробників картоплі, галузевих асоціацій та уряду, картопляний сектор України найближчим часом буде дуже конкурентоспроможним на світовому ринку».
Президент Української асоціації виробників картоплі Гордійчук Микола у своїй доповіді презентував здобутки в картоплярстві українських господарств. Територія, на якій досліджувався стан посадок мала широку географію: Львівщина, Волинь, Закарпаття, Тернопільщина, а також Чернігівська, Житомирська та Київська області. Були проаналізовані особливості поведінки сортів в різних регіонах України та надані вичерпні агроконсультації.
Доречною була інформація про комерційну складову галузі картоплярства України: тенденції зміни оптових цін та порівняння з статистикою минулого року.
На завершення Микола Павлович підсумував стан галузі в країнах ЄС, що дуже ретельно досліджує з колегами, адже УАВК активно працює не лише над поліпшенням якості картопляної галузі, а й над пошуком перспективних ринків збуту: «Цього року в Європі є дефіцитпонад мільйон тон картоплі для промислової переробки. І якраз Україна, знаходячись поруч з Європою і маючи прекрасні умови для вирощування картоплі, може стати тим постачальником, який дуже потрібен ЄС».
Друга сесія ознайомила аудиторію з технологіями захисту картоплі, ідентифікації захворювань та вплив використання мікродобрив на вирощування картоплі.
Останній блок лекційної частини був присвячений питанню визначення шляхів інтенсифікації галузі картоплярства. Багато цікавих аспектів було висвітлено щодо зберігання і переробки картоплі (Олесь Капітанчук, Tolsma). Родзинкою сесії став виступ Голови асоціації виробників крохмалю України, директора компанії «Вімал». Сергія Самоненко розповів про фактори ціноутворення й обґрунтував ефективність використання крохмальних сортів. Volgende, аудиторія побачила слайди з порівняльною характеристикою (що попередньо провели представники компанії «Вімал») використання різних сортів для виробництва крохмалу. Приємним став той, факт, що серед проаналізованих сортів картоплі, голландський сорт Курас (Agrico BV), за результатами дослідження, мав найкращий фінансовий показник.
Перехід від лекційної частини до польової локації теж був незвичайним. Спочатку учасники заходу відвідали виробничі потужності компанія «Імпак», де мали змогу на власні очі побачити весь ланцюг виробництва, починаючи від сортування й закінчуючи пакуванням картоплі для постачання у торгівельні мережі.
Після огляду всіх етапів виробництва учасники перейшли до головної локації заходу – картопляне поле. Демонстрація сортів викликала низку питань, відповіді на які з задоволенням надавав наш талановитий агроном Зінченко Дмитро. Щодо презентації сортів лінійки Агріко – слід зазначити, що окрім всім відомих сортів картоплі, ТОВ «Агріко Україна» продемонструвала новинки свого товарного портфелю, namelijk: Еволюшн, Арізона та Мадлен (високоврожайні ранні столові сорти). Звісно, до уваги аудиторії, були представлені й інші сорти: ультрарання Рів’єра, Імпала (ідеальний сорт для запікання), Люся, що має тривалий час зберігання та найперший з сортів – Агата.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 8 Van 10 op basis van 84 evaluaties. 30 gebruiker reviews.