This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurNashіj gazetі — 80!

Deze datum wordt veroorzaakt door fans rajonki willen de medewerkers van de editor en persoonlijk de belangrijkste redacteur m bedanken. G. Oleksiuk voor hun harde, ijverig en vruchtbare werk.
Ik kijk altijd uit naar de release van elke nieuwe editie van de krant, want het is een interessante, грамотно відредаговані листи читачів і містить багато різнопланової інформації. На її сторінках кожен може відшукати те, що його цікавить: повідомлення про події, що відбулися в державі, області, районі, нашому місті, цікаві розповіді про досягнення трудових колективів, їх проблеми, нариси про наших земляків, поради спеціалістів різних галузей, в тому числі і лікарів. А скільки рецептів смачних страв черпають з її сторінок господині, корисних порад про те, як вести домашні справи. Мені подобається те, що газета має свою позицію, обстоює інтереси своїх читачів. Саме тому вона користуєть серед них авторитетом. Я проживаю в Андрушівці з 1953 p. і весь час передплачую районку. Вона дає можливість знати і бачити більше, ніж можна осягнути зором. 80 jaar — це не лише ювілейна дата. Це час, який змушує зупинитися, озирнутися на пройдений шлях, проаналізувати свої досягнення, чим вони зумовлені, над чим ще потрібно працювати, аби виправдати довір’я читачів, не розгубити їх. Наша газетаце своєрідний компас, який допомагає нам зорієнтуватися в багатому і бурхливому морі інформації. Публікації, які знаходимо на її сторінках, змушують нас задуматися над тим, що складає сенс життя, як зберегти в цьому непростому і жорстокому світі чуйність, Barmhartigheid, совість і доброту. Tijdens 80 років газета змінювала свою назву, змінювалися і головні редактори, творчий колектив газети, але залишався незмінним творчий пошук колективу. Я називаю газету «нашою», бо своєю її вважає кожен, хто написав до неї хоча б один допис. Я співпрацюю з районкою давно, бо стільки проблем хвилювало, зокрема таких, що стосувалися морального виховання молоді. Хотілося поділитися наболілим з читачами, достукатися до сердець молодих. Ons, дописувачам, приємно, що жоден наш лист не залишався поза увагою. Хочеться, щоб і надалі газета друкувала розповіді про людей старшого покоління, які своєю працею зміцнювали Україну, творили добро і красу на землі. Вони мають багатий життєвий досвід, знання, можуть поділитися ними з читачами. Сердечно вітаю колектив газети, усіх, хто причетний до її створення, зі святом. Нехай її публікації сприяють вихованню в молоді працелюбства, почуття громадянського обов’язку, усвідомлення того, що щасливе майбутнє кожного з них і майбутнє Українив її руках.

Надія Данильчук,
m. Andrushivka


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 51 evaluaties. 23 gebruiker reviews.