This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurUnidentified schoot skupnikìv aardappel en gekaapt een vrachtwagen met de goederen

На чоловіків, які займались скуповуванням картоплі у сільких жителів і пересувались на автомобілі КАМАЗ, напали грабіжники із зброєю.

В одному з сіл Андрушівського району на Житомирщині, де чоловіки уночі відпочивали у салоні машини, до кабіни постукали.

Коли обидва вийшли, у темряві отримали вогнепальні поранення: одину шию, інший – у ліве плече, тому чоловіки відразу кинулись тікати, повідомляє прес-служба міліції області.

За словами потерпілих, нападники сіли в їх автомобіль та зникли на ньому. Оперативники згодом виявили КАМАЗ у лісі, на незначній відстані від місця події.

Поранені звернулися до одного з місцевих жителів за допомогою. Той, в свою чергу, викликав швидку та міліцію.

Вже у лікарні, за попереднім висновком медиків, констатовано наявність у них тілесних ушкоджень, нанесених, можливо, з вогнепальної зброї, дотичного та проникаючого характеру.

За даним фактом відразу було порушено кримінальну справу.
На даний час вживаються заходи щодо встановлення всіх обставин події, осіб нападників та їх затримання.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 7 Van 10 op basis van 78 evaluaties. 24 gebruiker reviews.