This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurРозглянули земельні питання

Seminarie-opleiding van hoofden van lokale raden, dit keer gehouden in Gorodkìvcì. De fundamentele vragen, beschouwd als, verband met het gebruik van het land als de grootste rijkdom van de staat als geheel en elke Gemeenschap met name.
In zijn toespraak, het hoofd van de afdeling Financiën van h. O.. Суботенко поряд з іншим акцентувала увагу на тому, що за І квартал жодна із місцевих рад не виконала плану надходжень до бюджету, а Бровківська сільрада не справилася ще й з планом власних надходжень. Основне наповнююче джерело місцевого бюджетуплата за землю і цим треба вміло скористатися. Далі цю думку розвинув у своєму виступі зав. сектором відділу Держкомзему в районі О. Zie. Байбула. Першочергове завдання радпоновлення грошової оцінки землі, формування і встановлення орендної плати за неї та затвердження на сесіях її розміру. А даліпереоформлення договорів з орендарямифізичними і юридичними особами. Переоцінка угідь має проводитися не рідше як один раз на сім років, тимчасом тільки шість рад у своїх бюджетах передбачили кошти і взялись за оформлення грошової переоцінки землі і на цій основі формування та встановлення нової орендної плати. Багато корисного для себе присутні взяли з виступу головного спеціаліста відділу Держкомзему Н. M. Байбули. Із січня 2012 року вступить у дію закон про продаж землі. Тому зараз так важливо, щоб місцеві ради з розумінням і відповідальністю поставилися до виконання закону про розмежування земель, їх обліку, вирішення трудових спорів, до виготовлення земельно-кадастрової документації тощо. Aarde — найбільше багатство і треба знати її вартість. За межами населених пунктів в районі орієнтовно вона становить від 10 ths. UAH. за гектар. Про правомірність прийнятих рішень по виділенню земельних ділянок власникам різних форм господарювання, про державний контроль за цими діями, дотримання земельного законодавства розповів учасникам семінару юрис-консульт відділу О. O.. Комінарець. Виступив на семінарі землевпорядник з Городківки А. K. Коренівський, який сказав, що більша частина бюджету їх сільської ради наповнюється податком за оренду землі. Немає на території угідь, що не обробляються. Договори оренди своєчасно поновлюються, укладаються додаткові угоди. Орендарі вчасно розраховуються за користування угіддями громади. З інформацією про малі архітектурні форми виступив начальник відділу архітектури і містобудування райдержадміністрації Ю. M. Structuur. В роботі семінару брали участь голова районної ради О. In het. Мельник та голова райдержадміністрації Б. In het. Mazur. Учасники семінару відвідали місцеву школу, храм святої Клари, побували в сільській лікарській амбулаторії та в приміщенні, яке переобладнують під дитсадок.

Lydia Nakonechnaya


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 7 Van 10 op basis van 61 evaluaties. 29 gebruiker reviews.