Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurSergiy Ryzhuk bezocht op een werk reis Andrušìvŝinu

Sergiy Ryzhuk, Hoofd van de administratie van de Zjytomyr Oblast staat op een werk reis bezocht Andrušìvŝinu. Onder de prioritaire kwesties hebben het sorteren van veld. Sergei Ryzhuk voornemens om dit te bereiken, is voor een bezoek aan elk van de agrarische economie van de regio, що спеціалізується на овочівництві.

Своєрідний іспит на успішність очільнику області здавало фермерське господарство Андрушівського району, яким вже понад 20 років керує досвідчений керівникСергій Малиновський. За словами фермера з Андрушівщини, першочергова задача господарстваце не збільшення кількості гектарів, на яких вирощують картоплю, моркву, селеру, та багато інших овочів, а більш ефективне використання тих площ, які вже засіяні і оброблені.

Перехід від екстенсивного виробництва до інтенсивногоце найбільш правильний шлях. Житомирщина має достатній потенціал для вирощування овочів та інших сільськогосподарських культур. Для цього потрібно як самовіддана праця людей на землі, так і підтримка влади фермерів. Завдяки спільній взаємовигідній співпраці фермери очікують від влади не втручання в робочі процеси, а підтримки у вигляді стратегічних змінпокращення взаєжовідносин, доступні кредити, стабільності у земельних відносинах.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 8 Van 10 op basis van 80 evaluaties. 25 gebruiker reviews.