This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurBeste bewoners van de wijk!

Звертаюсь до Вас з приводу стрімкого зростання кількості пожеж та їх трагічних наслідків. Незважаючи на заходи, запроваджені рятувальними службами області, через грубе порушення правил пожежної безпеки протягом року на Житомирщині сталося 2511 branden (для порівняння торік їх кількість становила 1812). У вогні загинуло 105 personen (!), What's on 11 більше ніж минулоріч.
Alleen in de laatste week, bijna elke dag, een heleboel mensen in brand. Daarnaast aan het einde van het jaar groep de trieste statistieken van incidenten met zijn dood de inwoners van de regio. Dus, 19-20 грудня в області сталося дві надзвичайні ситуації – на двох пожежах у Червоноармійському та Володарсько-Волинському районах загинуло загалом 6 personen.
Прикро, але доводиться визнати, meest getroffen door brand is een persoon in een staat van alcoholische dronkenschap. До цього стану додайте паління і традиційну нездатність контролювати ситуацію – і от маємо усі чинники для трагедій. Найстрашніше, dat dronken rokers een gevaar niet alleen voor je eigen leven zijn, maar voor anderen.
Onder recente gevallen van sterfgevallen in geval van bosbranden-dringende, dat heeft plaatsgevonden in het dorp. Іршанськ Володарсько-Волинського району. Під час ліквідації загоряння в оселі вогнеборці виявили тіло 66-річного господаря. Дідусь проживав сам, а після важкої хвороби ще й ледве пересувався. Як стверджують сусіди, він зловживав алкогольними напоями та постійно палив цигарки прямо у кімнаті. Під час пожежі, в ній і був виявлений осередок загоряння. За попередньою версією займання сталося через необережне поводження з вогнем.
Таких жахливих прикладів можна навести дуже багато. Чомусь люди не хочуть усвідомити того, що власна безпека залежить тільки від них самих. І ця фраза – не гасло, а життєва необхідність.
Не останнє місце займає кількість пожеж від електрообладнання. Наприкінці грудня на Житомирщину прийшли справжні холоди, що змушують нас клопітливо обігрівати наші домівки. Однак недбале поводження з електроприладами може призвести до біди.
За для того, щоб вберегтися від лиха, рятувальники просять дотримуватися вимог пожежної безпеки в побуті та на виробництві. Дослухайтеся до порад фахівців:
-Якщо у вашому житлі холодно, використовуйте для опалювання приміщень тільки електрообігрівачі заводського виробництва, найкраще підійдуть масляні радіатори.
-Водночас не перевантажуйте електромережу, вмикаючи одночасно кілька потужних споживачів електроенергії, побутових приладів.
-Щоб запобігти пожежі у приватних будинках, насамперед огляньте печі та димарі: чи справні вони, hebben geen scheuren, en ook zeker om hen vrij van vorig jaar roet.
-Niet roken in bed, met name in een staat van alcoholische dronkenschap.
-Aan kinderen uitleggen, Hoe om zichzelf te beschermen van de problemen, ніколи не доручайте їм наглядати за печами, що топляться, не залишайте наодинці з увімкненими електрообігрівачами, розкажіть правила поведінки при пожежі. Verbergen in kleine kinderen wedstrijden of andere gevaarlijke dingen, dat kan leiden tot kinder nieuwsgierigheid. І станьте власним прикладом для дітей з питань дотримання правил безпеки у побуті.
Будьте обачними, бережіть своє життя, майно і оточуючих від небезпеки виникнення пожеж!

Ігор Нікітчук, начальник Управління ДСНС України у Житомирській області


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 56 evaluaties. 21 gebruiker reviews.