This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurЩоб водилося і в лісах, і в ставках

Минулої суботи в Андрушівці відбулися урочистості, gewijd aan het 90-jarig bestaan van de oprichting van de Oekraïense jacht en Hengelsport vereniging. Onder de uitgenodigde gasten waren district administratie hoofd zou. In het. Mazur, його заступник з питань агропромислового розвитку А. M. Горкун, заступник голови районної ради В. B. Špakìvskij, представники первинних організацій товариства.
З доповіддю перед присутніми виступив голова Андрушівської районної організації УТМР А. M. Семеняка, die, in het bijzonder, zei, що до складу їх осередку входять 297 мисливців та 74 рибалки. Почесними членами товариства є П. M. Гончарук та В. En. Побережний. Мисливські угіддя району розташовані на площі 64249,3 HA, включаючи лісові, польові, водно-болотні та інші. Минулого року ці площі для використання нашими мисливцями та рибалками перезакріплені на 25 jaar, а рибно-спортивна база «Стаськова гребля» — op 49 jaar. Організація має адмінприміщення, два автомобілі, 2 бесідки для відпочиваючих, єгерський будиночок, готель, складські приміщення, 2 катамарани, 14 човнів для рибного лову та відпочинку. До складу товариства входять 14 первинних колективів. В них об’єднані люди, які люблять природу і турбуються про збереження та примноження її фауни. Члени організації постійно займаються заготівлею кормів, проводять біотехнічні заходи, ведуть боротьбу із хижаками. Тільки минулого року було відстріляно 226 голів червоної лисиці. Постійно ведеться боротьба з порушниками правил рибного лову та полювання, із стихійними явищамипаводками, лісовими пожежами. Доповідач схвально відгукнувся про роботу єгерського складу районної організації, подякував за добросовісну працю С. In het. Дмитруку, Yu. Yu. Полінкевичу, L. Zie. Музичуку, Met. In het. Недашківському, In het. Zie. Куніцькому. Завдяки їх зусиллям за останні 3 роки було вирощено з личинки та зариблено у водойму Стаськової греблі майже 360 тисяч штук коропа, товстолоба, білого амура на суму 40.590 UAH. У виростному ставочку знаходиться 207000 чеського малька коропа. Відбудовується та відновлюються до сучасного рівня рибно-спортивна база. Завдяки цьому за два останні роки на базі проводяться змагання районного і обласного рівня, надаються безкоштовні послуги на відпочинок людям з вадами мови та слуху. Члени товариства, які з добрим серцем і щедрою душею ставляться до природи, примножують і оберігають її тваринний, рибний світ на території угідь району, одержали нагородиграмоти райдержадміністрації і районної ради, президії обласної організації та від районної організації УТМР, пам’ятні подарунки.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 8 Van 10 op basis van 62 evaluaties. 24 gebruiker reviews.