This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uur















Lijsten van eigenaars van grond aandelen (aandelen van) op het gebied van Andrušìvskomu

ANDRUSHIVKA RAYON

Als de persoon, recht op het deel van het land (Pai) Het is raadzaam dat u contact opnemen met het ministerie van buitenlandse zaken op het gebied van de Andrušìvskomu, Wat is gelegen aan: m. Andrushivka, PL. Lenin, Bud. 1, Tel. 2-17-94, Hoofd van de afdeling — Radeckij Vladimir Ivanovitsj.

Andrushivka gemeenteraad

CRS-naam. Sjevtsjenko

1. Savych Vasyl T.
2. Voznyuk Carp Mironovitsj
3. Nikolaj Klimchuk
4. Kirilyuk Lydia G.
5. Bondarchuk Viktor Ivanovitsj
6. Verovčuk Anna Sergejevna
7. Vasili Rudyuk spraak
8. Bronìcka Olena Oekraïens
9. Demânûk Nell Warren Kornìïvna
10. Olga Solopìj
11. Keek Svitlana Mykolayivna
12. Rudyuk toespraak Anatoliy Mykolayovych
13. Savìckij v. Leonidovich
14. Kyrylyuk Volodymyr Vasyljovytsj
15. Damian Halyna Vasylivna
16. Horov Petro Antonovych
17. Poberezhniy Peter S.
18. Osadcha Larisa Vladimirovna
19. Koor Neil O.
20. Olena Kondratiuk-Opanasivna
21. Alexander Korsak Mefodìêvna
22. Misliva Nina Petrovna
23. Kulik Ivan Matveevich
24. Zablocka Anna Aleksandrovna
25. Artemjeva Anastasia Makarìvna
26. Verovčuk Viktor Ivanovitsj
27. Demjanjuk, Ivan
28. Kulik Nadiya Ivanivna

JSC "Andrushivske"

1. Tulubìnskij Iosif Ivanovitsj

Antopìlska dorpsraad

1. Tsivynska Antonina Ivanovna
2. Žabìnskij Valentin B.krupenchiik
3. Iachtchouk Anna Petrovna

Brovkìvska dorpsraad

1. Riet van Aleksandr Nikiforovich
2. Yuri Vìdûlìn
3. Maksymchuk Alla Nikolajevna
4. Zwarte Alexander Borisovitsj
5. Viktor Nyzjnyk
6. Nikolai Ivanenko
7. Koržuk Nina G.
8. Zelenska Maria
9. Dubchak Praskovja Василівна
10. Nightingale Vasyl Oleksiyovych
11. Rodcevič v. Nikolajevitsj
12. Assistent Voytsekhivska Evgenia Fedorovna
13. Vojcehìvskij Vasyl Ivanovych
14. Ivanenko Mariya Ivanovna
15. Demihìna Jekaterina Ljuba
16. Vysotska Olga

Velikomoškìvecka dorpsraad

1. 1.Čupaj Elizabeth Kornìïvna
2. 2.Sokolčuk Lìsaveta Antonovna
3. 3.Hermelijn Mikhail Savelìjovič
4. 4.Politsjoek Maria Ìlkìvna
5. 5.Sokolčuk Nikolaj Ivanovitsj
6. Haneêv Oleksandr Petrovych
7. Vanat Antonina Haritonìva

Volytsya dorpsraad

1. Bondarchuk Anatoliy Petrovitsj
2. Demânčuk Anna Êvtuhìvna
3. Lid Vladimir Antonovitsj
4. Olga Gumeniuk Prokopovna
5. Yuri Êvdoŝuk
6. Vladimir Makovsky Eduardovitsj
7. Orekhova Gаlynа
8. Eidel Vladimir Yakovlevich
9. Burkìvskij Oleksandr Mikolajoviič
10. Boltenko Vasyl Dmytrovych

Volosìvska dorpsraad

1. Nina Osìpčuk
2. Grishchenko Maria Paulowna
3. Elizaveta Veresnâk overleden
4. Folvarkov Mykhailo Fedorovych
5. Stupak, Eugene G.
6. Nina Shevchuk Yeltsina
7. Tatarchuk, Anna Timofìïvna
8. Plowman Claudius Amvrosìïvna
9. Grigori Kurach
10. Slad Ivan Borisoviču
11. Veresnâk Maria Grigorievna
12. Adamovych Victor Vladimirovitsj
13. Docenten waren Nikolai muzikaal
14. Konstantin Gryshchenko Felìmonovič

Galčinska dorpsraad

1. 1.Čujko Natalya Stepanovna
2. 2.Tandem Elizabeth Feodorovna

Glinìvecka dorpsraad

1. Muliarchuk liefde Markovna
2. Olga Telečuk
3. Herasymchuk Liza Hristoforìvna
4. Duif Ivan Vladimirovitsj
5. Matushynska Tatiana Gotlìbìvna
6. Yuri Gerasimchuk
7. Pyro Nadiya Василівна
8. Hermelijn Viktor Leonidovich
9. Claus Michael Landsman
10. Kolodyuk Antonina Pylypivna Trukhachova
11. Lef Âvdokìâ Nikolajevna
12. Commandant Andrej Aleksandrovitsj
13. Mikitenko Victor Leontiyovych
14. Oleynik Antonina Fokìvna
15. Herasymchuk hoop Tihonìvna
16. Yaremchuk Nadia Kh.
17. Chernysh Volodymyr Pavlovych
18. Muliarchuk Evgeniya Gavrilovna

Horodky dorpsraad

1. Voznaya Maria Feodorovna
2. Kocûk Alexey Antonovitsj
3. Piskun Anna Karpovna
4. Gorban, Peter S.
5. Bunič Valentyna
6. Kolìsnìcka Victoria A.
7. Valeri Rokitenec
8. Svâtûk Anna
9. Lebedinskaya Antonina Fedorovna
10. Piskun Anna Paulowna

Zabarska dorpsraad

1. EVGENIYA Melnik Francìvna
2. Kolodnicka Fedor Mikhailovna
3. Alexander Romeinse

Zarubintsy dorpsraad

1. Ljoebov Maksymchuk
2. Semeniuk, Vera Alexeevna
3. Rudyuk toespraak Anna Ìlkìvna
4. Stelmakh Antonina Yakivna
5. Denysyuk Dmitry Germanovič
6. Oleksandr Maksymchuk
7. Kravchuk Anna Petrovna
8. Galushko Kateryna Talìmonìvna
9. Žiganov Alexander Nikolajevitsj
10. Lyashenko Olga Stepanivna
11. Savchuk Yaryna Василівна
12. Muzychenko Polina Andrejevna
13. Chomiak Galina Ivanovna
14. Denysyuk Vladimir Viktorovitsj
15. Kurìvska Francishka Ivanovna
16. Zatilûk Grigory Fjodorovitsj
17. Nikodûk Ivan Grygorovych
18. Savchuk Anna Demidìvna
19. Ogorodnik Antonina Stepanovna
20. Govoradlo-Lydia Gumenyuk Yeltsina
21. Dmytruk Vera Andreevna
22. Rodzìnska Olympische Nikodimìvna
23. Alexander V. Yakovenko
24. Drajčuk Volodymyr Fedorovych
25. Govoradlo Nina Vladimirovna
26. Viktor Savchuk G.

Ivankovsky dorpsraad

1. Pogorelyy v. Sergejevitsj
2. Veld Maria Yakivna
3. Golumbjovska Wasylena Lukânìvna
4. Lutz, Catherine S.
5. Gulevich Horpyna Fedorovna
6. Zwaan, Anna Odokìïvna
7. Gubin Anna Petrovna
8. Čurìna Lidiya Ivanivna
9. Garbar Gаlynа
10. Majkìvec Ivan Filippovich

Ìvnicka dorpsraad

1. Anishchenko Galina Ivanovna
2. Grechaniuk Evgeniy Petrovitsj
3. Tkachuk Stepan Artemovych
4. Kur'âta Caesar Adamovych
5. Sâbruk Galina
6. Mostìpaka Pavlina Mykolaivna

Kamenìvska dorpsraad

1. Pogorilûk Âvdokìâ L.
2. Kulik Leonid K.
3. Andrey Tarasiuk
4. Penkovka Ioannina Stanislavovna
5. Serhiychuk Antonina Stepanovna
6. Shuk Agrafena Adamìvna
7. Kucheryavenko Mykola Stepanovich

Krilìvska dorpsraad

1. Pasechnik Stepanida Mironivna
2. Kopanicâ Pavel Ivanovitsj
3. Nevmerghitska Nadezhda Borisovna
4. Kovaliuk Hìonìâ Kornìïvna
5. Fjodor Kopanicâ
6. Nagrebelnij Valentin Vladimirovitsj
7. Nagrebelna Antonina Ivanovna
8. Vereìmčuk Petr Fjodorovitsj
9. Biruk Anatoliy Viktorovitsj
10. Politsjoek Maria Timofìïvna
11. Kulik Motrya Yakivna
12. Kachura Valentyna Ivanivna
13. Zakusilo Nikolaj Aleksandrovitsj
14. Pasechnik Maria Grigorievna

Lebedinecka dorpsraad

1. Kharchuk Nina Avramìvna
2. Plahotnâ Ekaterina Fedorovna
3. STADNIK Mariya Pavlovna
4. ROGAL Jaroslav Vladimirovitsj
5. Mìnâjlo Lina Mykolaivna

Lûbimìvska dorpsraad

1. Prokhorchuk Euphrosyne Yakivna
2. Bereziuk Halyna Василівна
3. Olga Yakimenko
4. Golovko Petro Ivanovych
5. Šepticka Maria Grigorievna
6. Nadvìrnûk Fjodor Vasiljevitsj
7. Binkova Lidia S.
8. Levčun Antonina Pavlivna
9. Lewycka Ioannina Viktorivna
10. Khomich, Maria E.
11. Vìlhovič Olga Fìlìmonìvna
12. Nina Prokhorchuk
13. Zbrucka Anna Aleksandrovna
14. Kazmìrčuk Mykola Vasyliovych

Malomoškìvecka dorpsraad

1. Šklâruk liefde M. Dorosh
2. Aleksei Anaruhovič
3. Palčinskij Peter Frantsevych
4. Politsjoek Igor Nikolajevitsj
5. Gruzda Petr Fjodorovitsj
6. Avramìvna Stanislav Timchenko
7. Šelepa Tamara Fedorovna
8. Palčinska Ekaterina Mikhailovna
9. Strutovska Domna Василівна
10. Stelmakh Nadiya Grigorievna
11. Staroschuk Onisìâ Haritonìv

Malop'âtigìrska dorpsraad

1. Kravchuk Evdokiya Todosìvna
2. Mročko Ivan Michailovitsj
3. Radkevich Antonina Ivanovna
4. Shevchuk, Alexander Trohimìvna
5. Shuk Maria S.
6. Victor Mukomel
7. Severenčuk Stepanida Petrivna
8. Tučak Nadia Todosìvna

Mostìvska dorpsraad

1. Opanasyuk Pavlina Oekraïens

Nehvoroŝanska dorpsraad

1. Šabajda Varvara Ivanovna
2. Andrey Kurìvskij
3. Kulik Fyodor Iljitsj
4. Levin Beckov Mykola Antonovych
5. Zhytynska Tatjana Vladimirovna
6. Pavluško Lydia L.
7. Sergei Ponomarenko
8. Dubyna Olga Sydorivna
9. Domanska Uliana Todosìvna
10. Verezumskij Alexander Levonovitsj
11. Tomchuk hoop Was
12. Grinevich Vera M. Dorosh
13. Kravchuk Euphrosyne Andreevna

Novokotelnânska dorpsraad

1. Vasili Gumenyuk
2. Karpyk Aleksandr Ivanovitsj

Pavelkìvska dorpsraad

1. Joertsjenko Galina Yakovlevna
2. MS. Pavlina Bezverha
3. Artemčuk Zinaida Oleksiivna
4. STADNIK Tatjana Nikolajevna
5. Šihovec Olga Pavlovna
6. Gajewski Yosyp
7. Pečenûk, Mrs. M. Dorosh
8. Печенюк Павло Охремович
9. Стадник Микола Іванович
10. Дущенко Надія Федорівна
11. Опанасюк Олексій Миколайович
12. Сафонюк Василь Оникійович
13. Білошицька Наталія Іванівна
14. Davydyuk Vladimir Aleksandrovitsj
15. Joertsjenko Fjodor Zakharovich
16. Verìêmčuk Paul V.

Starokotelnânska dorpsraad

Starokotelnânske PCB:

1. CYBULSKI Vasylyna oktober
2. Kukolenko Olena Parhomìvna
3. Miller Alexander Manuìlìvna
4. Poplavski Sergey Stanislavovich
5. Datsyuk Polycarpus Feodosiyovich
6. Samus Olga Pylypivna Trukhachova
7. Kroško Eudoxia Ivanovna
8. Kyryllov Sergej Aleksejevitsj
9. V. Talko Valeriy Aleksandrovitsj
10. Suslovec Alexander Vladimirovitsj
11. Lidiya Stepanivna Crumb
12. Myronchuk Vasylyna Pylypivna Trukhachova
13. Svistun Zosim Nikiforovich
14. Іванченко Надія Якимівна
15. Мирончук Андрій Степанович
16. Галушко Кирило Іванович
17. Кузьмич Володимир Іванович
18. Яремчук Марія Петрівна

Старосільське КСП:

1. Дорошець Іван Харитонович
2. Оверчук Володимир Михайлович
3. Сторожук Валентина Михайлівна
4. Шпакович Йосип Іпполітович
5. Галушко Афанасія Павлівна

Степківська сільська рада

1. Баранівська Ольга Власівна
2. Kapucìn Anastasiya Adamìvna
3. Baranivska, Journalist Malvìna Andreevna
4. Ronde Leonid Kirillovna
5. Hutz Lyubov
6. Olga Kogut
7. Vitali Yurchuk
8. Kalinchuk Anatoliy Stanislavovich
9. Kuzmìnska Maria Dmitrievna
10. Serdjoek Leonid Parhomìvna
11. Oseledčik Mykola Anatoliovich
12. Mostìpaka Nadezhda Ivanovna
13. Nina Anna Andrejevna
14. Rud Fedor Ivanovitsj
15. Yaremchuk hoop Makarìvna

Červonenska dorpsraad

Kotìvske PCB:

1. V.atamanyuk Petr Ivanovitsj
2. Veruk Anatoliy Solovejovič
3. O.i.markevych Petr Ulyanovich

JSC "Červonske"

1. Yukhymchuk Alexander Sergejevitsj
2. Gazìêvska Galina Yefimovna
3. Melnik Viktor Petrovitsj
4. Kupìnskij Viktor Aleksandrovitsj
5. Kotelânčuk-Politsjoek Paraska-Oekraïens
6. Titarchuk Paul Polikarpovych
7. Колодяжний Віктор Миколайович
8. Іванченко Олександр Васильович
9. Іванченко Валентин Миколайович
10. Прилуцька Зоя Яківна
11. Нагорний Валентин Григорович
12. Гортовлюк Людмила Миколаївна
1. 13.Мордюк Броніслава Станіславівна
2. 14.Нікешин Сергій Оверкович
3. 15.Демчук Андрій Матвійович
4. 16.Стрктовська Пелагея Федорівна
5. 17.Грузда Тетяна Ярославівна
6. 18.Собко Павліна Павлівна
7. 19.Berezovka Evdokiya Grigorievna
8. 20.Pryluky Valentyn Dmytrovych

Âropovicka dorpsraad

1. Humeniuk Maria Borschik
2. Yakymenko Halyna Fedorivna
3. Stralkìvska Mary prinses
4. Chernysh Viktor Volodymyrovych
5. Kirilyuk Anna
6. Bulančuk hoop Fedorovna
7. Stovbun Stanislaus Antonovna
8. Savchenko hoop Рома́нов
9. Chernysh Haritina Ivanovna
10. Yakymenko Marina Nikolajevna
11. Goncharuk Euphrosyne Kononìvna
12. Kozûčenko Tatjana Petrovna
13. Gunko Sofia Musìïvna
14. Dobrinec Lidia Grigorievna
15. Mikhail Shevchenko
16. Pavlivs'ka Nadezhda Aleksandrovna
17. Книшенко Антоніна Григорівна


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 69 evaluaties. 32 gebruiker reviews.