Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurSatellietInternet en spelletjes via satelliet

Якщо кілька років тому комп’ютерні ігри залишалися долею підлітків і молодих людей, то сьогодні, глава сім’ї який азартно ганяється за віртуальними монстрами, вже не викликає подиву. Середній вік гравців змістився з 16-22 Aan 14-40 jaar, ряди завзятих геймерів поповнилися представницями прекрасної статі і навіть багато ділових людей стали викроювати у своєму розкладі п’ятнадцять хвилин для обідньої партії в Цивілізацію 4. Завдяки швидко досконалішим технологіям та великій кількісті жанрів, Capture computerspelletjes geleidelijk verwerft een massale karakter en wordt een natuurlijk onderdeel van recreatie en vrije tijd. En online games, які надають гравцям можливість спільно відкривати для себе віртуальні світи, є чи не найбільш вагомим мотивом для придбання ігрового комп’ютера. Ця унікальна риса сучасних технологій, що дозволяє розважатися разом з приятелем з іншого району чи навіть країни, вимагає встановлення додаткового обладнання, що забезпечує вихід в інтернет. Als zodanig kunnen apparatuur inbelmodem, mobiele telefoon met GPRS, huurlijn of, Wat is het beste van alles, een schotelantenne.

Розглядати застарілий модемний зв’язок не варто взагалі, незалежно від того, які завдання користувач персонального комп’ютера має намір вирішувати з його допомогою, і тим більше, якщо пріоритетним напрямком є онлайн-ігри. Середня партія в багатокористувацьких іграх триває від двадцяти хвилин, і при похвилинній тарифікації модемного зв’язку користувачеві доведеться викласти значну суму навіть при самій низькій вартості однієї хвилини з’єднання. Bovendien, неймовірно повільна швидкість модемного зв’язку і часті розриви з’єднання, а також постійно зайнятий телефон остаточно ставлять хрест на цьому виді доступу в інтернет.

Als de betaling per minuut voor Internet-verbinding niet, vervolgens, Het lijkt, Het loont om te stoppen bij de toegang tot het Internet via mobiele telefoon met GPRS, Hoe meer verkeer betaalt in dit geval pomegabajtno. Dankzij dit, Naast grote dekking van cellulaire operatoren, oplossing met een mobiele telefoon kan het beste worden, Zo niet voor de hoge kosten van binnenkomend verkeer. In sommige bedrijven, cellulaire dienst, de kosten per MB van input verkeer bereikt 1-2 $, Terwijl het gemiddelde, за годину гри на комп’ютер користувача може бути передано до десяти мегабайт інформації. Значна вартість на добу навіть для самих захоплених гравців занадто висока ціна за те що отримується від гри задоволення.

Одним з кращих виборів для багатокористувацьких ігор є рішення на основі виділених ліній. Вони забезпечують високу і стабільну швидкість з’єднання, не набагато дорожчий, dan satellietcommunicatie, verkeer, en extreem lage ping. Ping — Het is de snelheid van de reactie van de server, en de server — Deze computer, een sleuf te opereren, die worden overgedragen op PC-speler. У відмінною майже з усіх боків виділеного зв’язку є один серйозний недоліквона жорстко прив’язана до провайдера. Якщо в мегаполісах або центрах великих міст провести виділене з’єднання не важко, то в деяких регіонах і навіть на околиці міста це може стати нерозв’язною проблемою. Багато гравців, які живуть у Київі або у віддалених від міста селищах, позбавлені можливості підключитися до інтернету через виділену лінію з причини більшої віддаленості від провайдера. У деяких провайдерів в передмісті або на околицях недостатнє технічне забезпечення для надання таких послуг.

De meest technologische en moderne uitstraling van toegang tot Internet, satellietcommunicatie, met gemak lost alle problemen van de ultraperifere regio 's. Супутниковий інтернет не залежить ні від провайдера, ні від розвиненої інфраструктури міста і встановити його можна з будь-якої точки планети. Швидкість супутникового зв’язку може досягати п’яти мегабайт за секунду, що з лишком перекриває запити самих сучасних ігор, en stabiele signaalontvangst biedt een solide run spel. De kosten van inkomende verkeer net onder, dan de geselecteerde verbinding, en daarnaast, є безліч тарифних планів з можливістю гнучкої зміни тарифу. Але в такій бочці меду, як високошвидкісний супутниковий зв’язок, є місце і ложці дьогтю. Єдиний недолік супутникового зв’язку, як в першу чергу ігрового рішення, це досить високий для динамічних ігор пінг. Якщо у так званих MMORPG або, розшифровуючи, масових мультиплеєрних рольових іграх, у користувача труднощів не виникне, en uw favoriete World of WarCraft of Lineage 2 wordt uitgevoerd zonder vertraging, vervolgens kan met een zeer dynamisch šuterami ernstige problemen veroorzaken. De volgende multiplayer plezier als Counter Strike, Quake або Unreal для власників супутникового інтернету виявляться просто неіграбельнимі. En, bijvoorbeeld, жанр походових стратегій або стратегій в реальному часі видаватимуть цілком прийнятний для комфортної гри рівень пінгу. Такий поділ відбувається тому, що в швидкісних і ураганних шутерах необхідно постійно знати, де знаходиться супротивник, і які дії він зробить у найближчі секунди, а тому, вимоги до мінімально допустимого Пінг дуже високі. А супутниковий зв’язок, видаючи відмінну швидкість передачі даних, обмежений в швидкості отримання відповіді від сервера і противник, завернувший за ріг, ще протягом декількох часток секунди в гравця може перебувати на колишньому місці. У ті ж ігри, де рівень пінгу не має такого вирішального значення, Dit en de talrijke strategieën en multiplayer rol speelspel, U kunt comfortabel spelen met de hulp van satellietcommunicatie.

Echter, якщо супутниковий інтернет єдино можливе рішення, що трапляється досить часто, а користувач гарячий прихильник шутерів від першої особи, він все ж таки може знизити високий для гри рівень пінгу. Для цього потрібно скористатися прискорювачами супутникового інтернету, такими як, bijvoorbeeld, Tellinet від провайдера супутникового інтернету Planetsky або їх аналогами. Всі налаштування цих утиліт можна дізнатися на сайтах розробників або на форумах, присвячених цим програмам. Якщо ж динамічні стрілялки не є головним мотивом для підключення до супутникового інтернету, то придбання комплекту супутникового обладнання буде кращим рішенням, як для роботи, так і для розваг. Низька вартість трафіку, впевнений прийом сигналу, дуже висока швидкість передачі даних і можливість перегляду цифрового телебаченняіншими варіантами виходу в інтернет протиставити цьому просто нічого.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 51 evaluaties. 24 gebruiker reviews.