This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurIn het centrum van het dorp van Âropovičì Andrušìvskogo gebied is geïnstalleerd memorabele teken aan slachtoffers van de Holodomor

In het centrum van het dorp Âropovičì Andrušìvskogo district van Zjytomyr regio op het bord ter herdenking van de verschillende honderd collega 's, die stierf tijdens de hongersnood in 1932-1933 jaar, geïnstalleerde memorabele teken.

В Андрушівській районній державній адміністрації повідомили про те, що спорудження пам’ятного знака спонсорувало Житомирське крайове козацьке товариство «Поліська січ», повідомляє Кореспондент.net.

Мармуровий хрест та постамент виготовив коростишівський підприємець Георгій Зінчук.

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Андрійчук, оцінюючи значення події, zei, що встановлення таких пам’ятників є не лише вшановуванням пам’яті жертв голодомору, але і застереженням для майбутніх поколінь, які не повинні допустити повторення такої трагедії.

Пам’ятний знак освятив настоятель Свято-Дмитровского храму ієрей Олександр.

Український Голодомор 1932-1933 років визнано злочином проти людяності. In 1988 році комісія конгресу США, а також міжнародна комісія визнали Голодомор актом геноциду.

Голод був наслідком не тільки примусового знищення хлібозаготівель у той період, але повного вилучення продовольства у всіх регіонах СРСР, населення яких на 2/3 і більше складали українці. Терор голодом, депортації, масові репресії індивідуального характеру були спрямовані у відношенні України як національної республіки.

За даними істориків, in 1932-33 роках жертвами голоду, який виник внаслідок адміністративних заходів московської влади, в Україні, за різними оцінками, стали від 7 Aan 10 miljoen. mensen. Це означає, що в ті трагічні роки Україна не дорахувалася від 10 Aan 25% свого населення, утрачаючи його по 25 тисяч осіб за день, по тисячіза годину, door 17 — щохвилини.

Учені дійшли до висновку, що тривалість життя українців у 1933 році в чоловіків становила 7,3 jaar, а в жінок — 10,9 van het jaar. Наслідки 1930-х років, на думку експертів, Україна відчуває донині.

Як стверджують фахівці, якби Україна не пережила Голодомори, її населення на сьогодні було б вдвічі більше — Aan 100 млн чоловік.

Офіційно День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні відзначається щорічно в четверту суботу листопаду.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 83 evaluaties. 37 gebruiker reviews.