This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurIn de dood van het stuurprogramma op de suikerfabriek in Zjytomyr regio wijn directeur en zijn plaatsvervanger, — Toezicht op de dienst

Een speciale Commissie van het territoriale bestuur Deržgìrpromnaglâdu voltooid het onderzoek van het ongeval met dodelijke resultaat, dat heeft plaatsgevonden 19 November 2013 PJSC «Červonskij Cukrovik» Red Andrušìvskogo district.

Про це повідомили в прес-службі ТУ Держгірпромнагляду в Житомирській області.

Трагічний випадок трапився з машиністом гідроагрегатів, котрий впав у агрегат, що призначений для подачі цукрового буряку на завод.

У ході розслідування нещасного випадку при токсикологічному дослідженні крові потерпілого етиловий спирт ні виявлено.

Перевіривши матеріали спеціально проведеного розслідування нещасного випадку з із смертельним наслідком, покази свідків та людей, причетних до нього, комісія прийшла до висновку, що загиблий під час виконання своєї роботи скоріш за все впав на бетонну основу сплавного майданчика. Після цього, він вдарився головою , втратив свідомість і впав в гідротранспортер, який був неогродженим, де захлинувся водою, внаслідок цього робітник опинився під шибером. Там загиблий отримав іще декілька травм металевими частинами агрегату.

«За результатами проведеного дослідження, встановлено кілька причин настання нещасного випадку, namelijk — недостатня надійність засобів виробництва і невиконання посадових обов’язків: відсутність контролю за забезпеченням безпечних умов праці.

Відповідальними особами за даний нещасний випадок комісія бачить: виконавчого директора ПАТ «Червонський Цукровик», який не забезпечив працівникам безпечні умови праці, та заступника виконавчого директора з охорони праці ПАТ «Червонський Цукровик», який не здійснював контроль за безпекою праці.», — повідомляють у прес-службі Держгіпромнагляду.

Відповідно до рішення комісії, до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання вимог раніше виданого припису, за не належне забезпечення безпечних умов праці і неналежний контроль за дотриманням правил промислової безпеки та охорони праці притягнуті виконавчий директор заводу і його заступник з охорони праці.

Нагадаємо, що в листопаді на цукровому заводі в селищі Червоне в каналі для подачі буряка знайшли труп машиніста.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 8 Van 10 op basis van 69 evaluaties. 30 gebruiker reviews.