This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurУ ветеранів багато турбот

Людям поважного віку, ветеранам праці притаманні ініціативність, творчість та наполегливість в досягненні мети. Реалізувати себе в різних сферах життєдіяльностітаке завдання поставили перед собою члени президії районної ради ветеранів на черговому засіданні.
У виступах Семенова М. O., Ковтун Р. F., Піцикевича С. En. говорилося про турботу, якою оточені ветерани та учасники війни, і про те, що ще слід зробити для поліпшення їх життя та соціального захисту. У виступах йшла мова також про підготовку матеріалів до випуску додаткового тому Книги Пам’яті України «Переможці». Було наголошено, що назріла необхідність значно поліпшити роботу ради ветеранів. Слушні пропозиції висловили Ворона В. D., Войцехівський Б. And., Дяченко Я. A., Озорніна Н. En. Говорилось про пошуки нових форм і методів роботи організаціі по залученню ветеранів праці та дітей війни до активного громадського життя. Запропоновано створити комісію з організації культурного відпочинку та дозвілля ветеранів, gepensioneerden. Керівник волонтерського центру Вожик М. In het. розповіла про відзначення Міжнародного дня волонтерів. Захід цей ми почали проводити в останні роки. Громадські активісти різних поколінь порозумілися заради досягнення спільної метитворити добро для тих, хто ним обділений. За проявлені людяність і доброту, чуйність і повагу до людей похилого віку ветеранська організація району відзначила подякою учнів 11-их класів Андрушівської №1, Городківської, Степківської та Червоненської загальноосвітніх шкіл. З усіх заслуханих питань були прийняті відповідні рішення.

Надія Горкун,
голова ради районної організації ветеранів


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 60 evaluaties. 23 gebruiker reviews.