This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurIn de bijeenkomsten van de vergadering District Council

В залі засідань районної ради відбулася нарада17 September 2016 року в залі засідань районної ради відбулася нарада з питань готовності району до відзначення Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та проведення Всеукраїнського фестивалю «Рушники мого краю». На нараду прибули міський , Hoofd van de township en dorp, managers van ondernemingen, установ та організацій району. Розпочав нараду голова районної ради С.М.Марценюк, який звернув увагу учасників зібрання на особливість проведення двох державних свят та республіканського фестивалю. Начальник відділу культури райдержадміністрації Г.І.Білецька ознайомила всіх присутніх з програмою , за якою будуть проходити свята та зупинилася на виконанні плану робіт по підготовки району до відзначення Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та проведення Всеукраїнського фестивалю «Рушники мого краю». Галина Іванівна підкреслила, що більшість пунктів плану ще не виконані і звернулася до відповідальних за їх виконання не відкладати виконання намічених робіт на останній день, а вже цього тижня привести в належний стан відведені території та будівлі. Поскільки свято проходитиме в місті, то найбільше питань було до міського голови В.І.Бойка, якому зі своїми службами необхідно зробити великий об’єм робіт. Перший заступник голови райдержадміністрації О.А.Борисов повідомив, що апарат та служби райдержадміністрації надають посильну допомогу в приведенні в належний санітарний стан центральних вулиць міста та зупинився на тих пунктах плану, які не вдасться виконати. С.М.Марценюк підкреслив, що не можна завчасно опускати руки. Потрібно прагнути зробити все, що запланували. Сергій Михайлович подякував всім головам місцевих рад, managers van ondernemingen, instellingen en organisaties, особливо керівникам сільськогосподарських підприємств, та звернувся до всіх присутнім з проханням відповідально віднестися до поставлених завдань та привести в належний санітарний стан закріплені за кожним території, щоб у гостей, які прибудуть до нас на фестиваль, склалася гарна думка про наше місто, наш район.
В залі засідань районної ради відбулася нарада


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 55 evaluaties. 27 gebruiker reviews.