This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurVoorjaar zal spoedig noemen op het gebied

Цьогорічна зима не надто охоче здає свої позиції. Все ж мине кілька дніві весна на повну потужність вступить в свої права, розпочнуться споконвічні хліборобські клопоти. І керівник СТОВ «Добробут» с. Волиця В. B. Клименко, і всі сельчани з тривогою очікують, коли ж нарешті зійде сніговий покрив з ланів, щоб побачити дійсну картинув якому стані перезимували посіви. Хоча вже й тепер ситуація в цьому плані цілком зрозуміла. Як повідомив В. B. Клименко, ще на початку тижня озимі зернові, а це 200 га пшениці та 100 га жита, хоч і були ще вкриті льодовою кіркою, все ж знаходилися не в критичному стані. А от з ріпаком справи гірші. Він не зійшов ще восени, бо сіяли його за несприятливих умов, в суху землю. Dus 100 га його пропало. Щодо озимого ячменю та багаторічних трав, то їх стан задовільний. — Тільки наступлять сприятливі дні, — ділиться планами керівник СТОВ «Добробут» В. B. Клименко, — розпочнемо підживлення посівів, підготовку ріллі, аби завершити посівну в оптимальні строки. В поточному році загальна площа ріллі склала 1400 HA, waarvan 700 га плануємо зайняти яриною. Взагалі ж в цьому році ми беремо напрямок на технічні культурипосіємо 200 га сої, 100 га кукурудзи на зерно і 100 га на силос, Zonnebloem. Зробили такий крок тому, що мусимо заробляти гроші. Адже ціни на зернові не стабільні та й про кормову базу для тваринництва маємо дбати, бо утримуємо 560 голів ВРХ, meer dan 300 varkens, 50 paarden. Щодо насіння і пального, то особливих проблем з цим у СТОВ «Добробут» немає. Останнього, bijvoorbeeld, вже запасли тут 10 Ton. Готова до виходу в поле і техніка. Її добросовісно ремонтували механізатори Анатолій Кирилюк, Олександр Кравчук, Олександр Цимбрович. Отож воличани хоч завтра готові вийти в поле.

Валентина Сільська
Nieuws Andrušìvŝini


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 8 Van 10 op basis van 93 evaluaties. 39 gebruiker reviews.