Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurВідбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання

Відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання24 Juni 2016 року відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання.
Голова районної ради Марценюк С.М. за рекомендаціями постійної комісії та голови РДА вніс зміни в порядок денний сесії, включивши ряд питань.

Депутати розглянули та затвердили Програму фінансової підтримки реєстраційного відділу Андрушівської районної державної адміністрації на 2016 рік та Програму публічності та розвитку казначейського обслуговування на території Андрушівського району на 2016 рік «Доступне казначейство», внесли зміни до Програми підтримки в Андрушівському районі учасників бойових дій, terugkeer van de ATO, та членів їхніх сімей на 2016-2017 jaar.
Не підтримали депутати, внесені головою РДА Дударем О.М. зміни до Програми фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, gedelegeerd aan de Andrušìvs′koû District Council 2016 jaar. Вирішили прийняти звернення до Президента України П.Порошенка, Прем’єр Міністра України В.Гройсмана, обласної ради та районних рад області щодо вирішення питання забезпечення недостатності фінансового рерурсу в районі на отримання бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.
Сесія ради внесла зміни до районного бюджету на 2016 jaar, врахувавши видатки за рахунок вільних лишків:
комунальному закладу «Центр ПМСД» Андрушівської районної ради на послуги по підготовці та проведенню торгів по закупівлі природного газу в 2016 році в сумі 2,0 ths.;
Андрушівській районній ДЮСШ на придбання спортивного інвентаря та проведення ремонтних робіт в сумі 31,6тис.грн.;
на виконання заходів Програми надання шефської допомоги в/ч А-1912 та В 3231 Збройних Сил України на 2016 een jaar in het bedrag van 48,7 ths.;
на виконання заходів Програми підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської районної ради на 2016 een jaar in het bedrag van 7,9 ths.;
на виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки в сумі 21,0 ths.;
на виконання заходів Програми фінансової підтримки реєстраційного відділу Андрушівської районної державної адміністрації на 2016 een jaar in het bedrag van 50,0 duizend UAH.
Депутати також погодили зміни до кошторисних призначень управління праці та соціального захисту населення, терцентру, сектору культури РДА, відділу з питань надання адміністративних послуг РДА тощо.
Емоційно обговоривши виділення коштів на завершення реконструкції школи мистецтв та шкільних котелень, депутати не прийшли до єдиної думки.
Депутати підтримали блок питань комунальної власності:
Про встановлення розміру орендної плати;
Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 18.12.2015 року №14 «Про зміну розміру орендної плати»;
Про внесення змін до Статутів закладів культури, Wat zijn de gemeenschappelijke eigendom van territoriale gemeenschappen van de dorpen, dorp, de wijk van de stad.
За пропозицією постійної комісії з питань промисловості, Agroindustrial complex, vervoer, зв’язку, земельних відносин та соціального розвитку села сесія розглянула та підтримала звернення депутатів Коростишівської районної ради щодо ситуації, яка склалася в каменепереробній галузі.
Депутати ради взяли до відома відповідь на депутатський запит Поліщук Г.М. та зняли з контролю рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 25 mei 2016 jaar geen. 26 «Про депутатський запит Поліщук Г.М. щодо врегулювання ціни на молоко» зняли з контролю.
Зі звітом про результати роботи тимчасової комісії районної ради з вивчення питання економічної доцільності оренди нерухомого майна або викупу теплогенеруючого обладнання, яке встановлено ПП «Інстал-Інвест» в котельнях Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 та Старокотельнянської гімназії виступив її голова Горкун В.І. Рекомендації, викладені в звіті депутати вирішили направити виконавцям для негайного розгляду та вжиття заходів щодо їх впровадження.
Відбулося пленарне засідання 8 сесії районної ради сьомого скликання


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 8 Van 10 op basis van de 57 ocenok. 30 Pol′zovatel′skih отзывов.