This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurOpen dag vond plaats op de bescherming van de mededinging

19 November 2015 Open dag vond plaats op de bescherming van de mededinging op het gebied van de Andrušìvskomu.
Deelgenomen aan het evenement: голова Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Безсмертний О.В., голова Андрушівської районної державної адміністрації Дудар О.М., голова Андрушівської районної ради Костик В.В., hoofd van het dorp, managers van ondernemingen, instellingen, district organisaties.
Під час заходу О. In het. Безсмертний підкреслив, що за 10 місяців діяльності у 2015 році відділення спрямувало зусилля, in de eerste plaats, на адвокатуванні конкуренції – проведенні заходів з підтримки конкуренції, не пов’язаних з державним примусом.
Одним з найбільш вагомих напрямів адвокатування конкуренції є оцінка впливу на конкуренцію регуляторних актів. З цією метою було опрацьовано 72 проекти рішень та розпоряджень органів влади та органів місцевого самоврядування, Aan 16 з них надано зауваження або у погодженні відмовлено, оскільки їх прийняття могло б негативно позначитися на розвитку конкуренції.
В ході наради О. In het. Безсмертний звернув увагу на найбільш резонансні справи Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за останні три роки (2012-2014) та доповів щодо підсумків діяльності відділення за 10 maanden 2015 van het jaar.
Повідомив, dat in September 2015 року Антимонопольний комітет України прийняв рекомендаційні роз’яснення в частині підходів до визначення розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, в тому числі порушень законодавства про захист від недобросовісної конкуренції з метою забезпечення правової визначеності та передбачуваності застосування положень зазначених законів.
У подальшій роботі відділення спрямує зусилля на питаннях захисту та розвитку конкуренції, Allereerst,, на соціально важливих ринках, in het bijzonder, електро,- та газопостачання, лікарських засобів, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та інших.
Bovendien, буде здійснюватись державний контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на інших ринках відповідно до плану роботи на 2015 рік та за дорученнями Антимонопольного комітету України.
У рамках програми заходу голова Житомирського обласного територіального відділення АМКУ відповів на запитання присутніх, провів особистий прийом громадян з питань дотримання конкуренційного законодавства.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 76 evaluaties. 20 gebruiker reviews.