This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurSeminar over energiebesparing

17 серпня у залі засідань районної ради відбувся семінар по питаннях енергоефективності. На захід було запрошено міського, селищного, сільських голів, депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників підприємств, instellingen, district organisaties. У роботі семінару взяли участь голова районної державної адміністрації О.М. Дудар та голова районної ради В.В. Kostik.
Головною метою заходу було довести до відома присутніх важливість питання енергозбереження та залучення їх до популяризації цієї теми.
Перед учасниками семінару виступив Іщук Ю.О.- керівник Андрушівського відділення АТ «Ощадбанк», який розповів про кредитування на придбання енергозберігаючих товарів. Він зазначив, що «Ощадбанк» надає кредит на купівлю котлів, утеплення будинків, заміну вікон, дверей. Максимальна сума кредиту – 50 ths. USD.. На даний час вже видано 45 кредитів, door 8 з них люди вже отримали відшкодування від держави.
Змістовною була розповідь начальника управління роздрібних продажів Житомирської обласної дирекції УКРГАЗБАНК Байдика К.В.., який ознайомив учасників семінару із умовами кредиту «Тепла оселя», зазначивши, що строк кредитування – від 1 Aan 3 jaar, сума – від 1 ths. Aan 50 ths. USD., власний внесок – від 10%, ставка -25%, одноразова комісія – 3%. Позичальником може бути кожний у віці від 21 Aan 65 jaar(на момент закінчення терміну кредиту).
Про систему утеплення фасадів говорив Кравченко Р.В. – регіональний керівник ДП « Капарол Україна». Він розповів присутнім про системи теплоізоляції, її функції та вартість робіт.
Bovendien, менеджер зі збуту та технічних консультацій «Хенкель Баутехнік (Oekraïne)» Калмиков А.А. розповів про продукцію та її переваги на ринку енергоефективних технологій.
Оскільки голови місцевих рад та представники підприємств, instellingen, організацій постійно спілкуються з населенням, то їхня обізнаність у питанні енергоефективності та енергозбереження допоможе поширити отриману на семінарі інформацію серед багатьох жителів району. А інформаційні матеріали, які були передані присутнім стануть путівником та корисною пам’яткою для зацікавлених осіб.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 83 evaluaties. 37 gebruiker reviews.