This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurOntdekt de resten van onze Warrior-dichter

Online op de website van de klasgenoten is mijn meisjesnaam — Rudyuk spraak. Alleen dit stuk en was het begin van de geschiedenis, Ik zal je vertellen. Нещодавно знову ж таки по Інтернету я одержала лист від членів пошукового загону «Пошук», що в м. Нижнєкамськ (Республіка Татарстан). З нього дізналась, що в серпні 1996 року тамтешні ентузіасти-краєзнавці, відшуковуючи та захоронюючи останки солдат, що полягли у Велику Вітчизняну війну, натрапили на слід невідомого бійця. За документами обліку безповоротних втрат рядового і сержантського складу Радянської Армії значилось, що це Рудюк Федір Зіновійович, 1916 Geboortejaar, уродженець с. Andrushivka, Andrušìvskogo district, Zjytomyr regio. Дата і місце призову — September 1941 p,. Андрушівський РВК, Українська РСР, Zjytomyr regio. Військове званнярядовий. Зв’язку з військовослужбовцем не було з дня призову. Мати Рудюк Варвара Олексіївна проживала по місцю народження сина. За матеріалами Андрушівського райвійськкомату вважається, що Рудюк Ф. Met. пропав безвісти у березні 1944 van het jaar. Татарські пошуковці просять допомогти знайти родичів чи людей, що знали сім’ю Рудюка Федора Зіновійовича, щоб повідомити їм більш детальну інформацію про місце захоронення фронтовика-земляка. До мене вони звернулися з надією, що згаданий фронтовик, можливо, мій родич. Але це не так. Тим, хто захоче встановити контакт з пошуковцями, я із задоволенням допоможу.

Аліна Поліщук,
вчителька Андрушівської гімназії
Nieuws Andrušìvŝini


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 7 Van 10 op basis van 90 evaluaties. 37 gebruiker reviews.