This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurTentoonstelling «Reizen-shells» Vladimir Podlevskogo

15 September (Dinsdag) o. 18.00 in de galerij "Gryphon" (Straat Kostyol'na, 6) zal plaatsvinden de opening van de kunsttentoonstelling van Volodymyr Podlevskogo reis schelpen» (schilderij, Lüdersburg).

Vladimir Podlevskij werd geboren 11 Oktober 1960 року в місті Андрушівці на Житомирщині. In 1985 році закінчив Львівську Академію мистецтв. Член Національної Спілки художників України. Працює і в техніці станкового живопису і левкасу. Учасник всеукраїнських, зарубіжних, міжнародних виставок та фестивалів. Tijdens 1990-2009 років провів понад 20 персональних виставок в Україні та США. Його роботи зберігаються в обласних художніх музеях Харкова, Донецька, Чернігова, у краєзнавчих музеях Житомира і Полтави, у фондах Міністерства культури й туризму України, в колекції Українського інституту сучасного мистецтва та Українського Національного музею в Чикаго, в Університеті наук і мистецтв Чикасо (Оклахома, Verenigde Staten), у приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Цикл картин і левкасів Володимира Подлевського «Подорож мушлі» продовжує традиційну для художника тему подорожі. Більшість робіт з «Подорожі мушлі» виконані здебільшого в 2009 jaar. На цю тему художника надихнули міжнародна морська виставка в Одесі «Марина-2008» та його подорожі до Атлантичного океану, а також на Чорне, Rood, Середземне моря.

Вже в левкасі «Подорож мушлі», що дав назву циклу, зображено жінку з великою білою мушлею і кораблем, схожим на плавуче місто чи країну. Відтак мушля стала одним із центральних образів нового етапу творчості Володимира Подлевського разом з такими образами, як море, човен, дзвіночок, куля.


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 10 Van 10 op basis van 43 evaluaties. 20 gebruiker reviews.