Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurGefeliciteerd happy new year en Merry Christmas

Beste inwoners van Andrušìvŝini en gasten van onze stad!
2,216 happy new year en Merry Christmas!

Aankomende favorieten alle ons vakantie, spovnenі radoshhami Ta rіzdvjanimi bounty, installeren van de menselijke ziel hoopt op goede, Genade en liefde. Na alle, elk jaar, що минає, залишає в наших серцях низку вірних і мудрих рішень, які ведуть до нових звершень, мрій, задумів.
Попереду на нас чекає чимало випробовувань. Але спільними зусиллями ми здолаємо перешкоди задля покращення добробуту в рідному місті.
Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.
Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Вірю, die 2017 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку району.
Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об’єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.
Веселих свят! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

Голова районної державної адміністрації Олександр Дудар


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 66 evaluaties. 36 gebruiker reviews.