Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті України

Володимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниГолова обласної ради Володимир Ширма зустрівся із гравцями футбольної команди «Аміко» з Андрушівки. Зустріч відбулась 7 жовтня у прес-центрі обласної ради за ініціативи депутата обласної ради, голови Житомирської обласної федерації футболу Руслана Павлюка.

Футбольна команда «Аміко» виграла чемпіонат України з футболу у віковій групі понад 50 jaar, який проходив з 30 вересня по 2 жовтня у м. Мукачеве Закарпатської області.

Спортсменам вручили відзнаки від обласної ради та обласної державної адміністрації.

«Ви своїм прикладом показуєте для молоді, яким має бути підхід і до свого здоров’я, і до спорту загалом. Ми бачимо, що нам є на кого рівнятися в футболі, та й не тільки», — сказав Володимир Ширма під час зустрічі з спортсменами.

Голова обласної ради також зазначив, що в депутатському корпусі 7 скликання також є достатньо чудових спортсменів, і нагадав присутнім про збірну команду депутатів усіх рівнів Житомирської області, яка стала бронзовим призером на всеукраїнській Спартакіаді серед органів місцевого самоврядування.
Володимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті УкраїниВолодимир Ширма привітав футбольну команду з Андрушівки з перемогою на Чемпіонаті України


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 62 evaluaties. 22 gebruiker reviews.