This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurЗ науковим підходом

Коли Григорій Радкевич закінчив Верхівнянський сільгосптехнікум і одержав направлення в Андрушівський район, це не тішило хлопця: так далеко від його рідного Рокитного, що в Овруцькому районі, де народився і виріс. Туди, до батьківської хати, він поспішав завжди після закінчення навчальної сесії. А коли вже отримав диплом, то зрозумів, що з того часу почалася пора змужніння і вибору самостійного шляху в житті.
А привів він хлопця у Волицю, де й розпочав свою трудову біографію. Потім працював у Степку. Набувши досвіду, погодився на пропозицію стати головним агрономом у колгоспі «Перемога» с. 56. Це село тепер уже стало для нього рідним, бо тут зустрів свою долю, одружився. Тепер у них з Людмилою двоє майже дорослих дітейрік-два і одержать атестати зрілості. І хто зна, можливо син чи донька оберуть батьків фахГригорій Костянтинович після закінчення Житомирського сільськогосподарського інституту має спеціальність «вчений агроном». Коли йому запропонували посаду головного агронома в ДП «Оранта» НВМП «Антарія», погодився. В районі вважають, що підприємству з таким спеціалістом просто повезло: висока обізнаність, зібраність, виваженість у прийнятті рішень і над усімйого від діда-прадіда хліборобська мудрість і щирістьвсе це допомагає йому у трудовому повсякденні. Григорій Костянтинович каже, що досвідце ще не все, а знання, якщо їх не поновлювати, знецінюються. Тим більше зараз, коли в аграрне виробництво нестримно впроваджуються прогресивні технології. Через це він читає багато галузевих видань, співпрацює з науковцями, часто зустрічається з фахівцями інститутів землеробства та фізіології рослин. Підприємство спеціалізується на вирощуванні еліти зернових та технічних культур, обробляє і засіває понад 690 гектарів орендованих паїв. Обов’язкове дотримання сівозмін, застосування новітніх технологій, доробку вітчизняних і зарубіжних селекціонерів, внесення всіх необхідних мінеральних добрив з додаванням мікроелементів, своєчасне використання необхідних засобів захисту рослинвсі процеси організовує і контролює головний агроном. Улюблена пора для Григорія Костянтиновичажнива. Хоч і напружена, але відрадна: видно, над чим трудився разом з колективом. Цей рік порадував урожаєм пшениці — 54,3 центнера з гектара, окремі сорти видали — door 70. Найбільша площа під гречкою — 221 гектарбула у «Антарії» і вродила гарно — door 19,1 центнера з гектара. Сорти, нагадаємо, елітні. Всього підприємство має для реалізації близько тисячі тонн насіння зернових. За ним їдуть господарі з різних областей України. У доробку підприємства велика частка сумління Г. K. Радкевича, якого на обласному святі «Обжинок» назвали в числі кращих агрономів Житомирщини. Нехай Вам за Ваш труд і сумління, Григорію Костянтиновичу, земля щедро віддячує врожаями, хай додається сил і здоров’я на довгі роки, хай Вас шанують за працю. Ви цього варті.

Lydia Nakonechnaya


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 7 Van 10 op basis van 73 evaluaties. 33 gebruiker reviews.