This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurMet žuravlâmi veegt het hart naar geboorteland

En weer het voorjaar bloeit met geurende bloem. Het is een verborgen terug zaselâê de ziel van elk van de kolonisten, які знайшли свою другу домівку на Андрушівщині. Родина Лідії Федорівни та Юрія Олександровича Солодчуків у 1992-ому прибула до нас з Овруцького району. Тут для них новим було все: і хата, обтулена вітрами (навколо де-не-де залишилося дерево від колишнього колгоспного саду), і людихто звідки, і природа (як не вистачало розкішного поліського лісу з його неповторними дарами). Найболючіше стиснулося серце у Надії ТалимонівниЛідиної матері, бо старшим людям, як і великим деревам, важче приживатися на чужій землі. Час втамовує біль втрат, але не владний над пам’яттю. Сьогодні садиба Солодчуківодна з кращих. Горнуться до господарів посаджені й вирощені ними дерева у саду, ось-ось потішать цвітом, і клумби з настанням тепла вкриються різнобарв’ям, а на городі вже протикаються сходи картоплі та овочів — alle, як у справжніх господарів. Лад у всьому дають спільноу сім’ї мир та злагода, люблять працю, дослухаються до думки старших, діти поважають батьків, а всі разом шанують матір і бабусю Надію Талимонівну. Саме вона допомогла доньці виростити таких славних синів й онуківВалерія та Володю. Перший навчається у Житомирському агроекологічному університеті, а Володя працює електриком і вчиться заочно по обраній спеціальності. Їх батько Юрій Олександрович — gerespecteerde man in het dorp, waar woont, en in het team treinstation Brovki, waar de volgende Manager. Respect en haar Fedorìvnu, Ze — maatschappelijk werker, met de hitte, goede en oprechte zorg richt zich op eenzame verpleeghuis selčan. Elke — Eigenlijk, ontbrekende thuis zorgen voor oma. Hoewel, gezondheid die het soms brengt, de kinderen worden overgebracht naar een ziekenhuis dan de moeder, щоб підлікувалась, сил набралась. Весна для неї і для всієї сім’ї Солодчуківпора особлива: їх чекає довгождана і така важка дорога до рідного краю, туди, де народились і жили, tot de overdekte zwarte alle de wolk Chernobyl. Op de tweede zondag na Pasen voor familie rijden de toonaangevende inheemse Ovruččinu, Ten eerste, niet zijn geboortedorp, en de begraafplaats, де Лідин батько і брат, а Надії Талимонівничоловік і син… А потім повертають до села, якого немає, вже важко впізнати свою хатупостаріла, обсипалася, вся в зарослях, доживає віку. За нею, як за рідною істотою, болить душа і плаче серце. Потімдорога додому, до того дому, який уже став рідним за велінням долі, яка не завжди милостива до нас.

Наталія Манзебур,
секретар Бровківської сільської ради.
Nieuws Andrušìvŝini


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 8 Van 10 op basis van 64 evaluaties. 38 gebruiker reviews.