This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurDoor het zaaien van de Papaver en cannabis — tot de rechter

З травня по вересня цього року відповідно до Плану основних заходів УМВС на 2015 рік на території області передбачено проведення профілактичних заходів, спрямованих на виявлення і знищення нелегальних посівів маку та конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів під умовною назвою „МАК”.

З метою недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження працівники міліції приймають активну участь в заходах з недопущення незаконного культивування нарковмісних рослин.

На сьогодні законодавством за незаконний посів та вирощування снодійного маку та конопель передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Згідно зі статті 106-2 De code van administratieve overtredingen, ці дії караються накладенням штрафу у розмірі від 306 Aan 1 ths. 700 UAH.

Незаконний посів маку чи конопель карається, згідно зі ст. 310 Wetboek van strafrecht van Oekraïne, штрафом до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арештом на строк до шести місяців чи обмеженням волі строком до 3 jaar. А якщо кількість вирощених рослин маку чи конопель перевищує 500 рослин, неминуче позбавлення волі на строк від 3 Aan 7 jaar.

Зберігання наркотичних засобів навіть без мети збуту тягне за собою обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 jaar, якщо ж наркотичні засоби зберігались повторно чи у великій кількості, то особа несе покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 Aan 8 jaar.

Інспектор по РНГФ Оксана Огір


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 9 Van 10 op basis van 99 evaluaties. 39 gebruiker reviews.