This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zjytomyr
Online vertalen

Internet reclame UBU
Statistieken van de site


Bezoekers voor de laatste 24 uurZjytomyr regio: Het schandaal rond de spirta s sobstvennosti

Як приватизувати підприємство, якщо за законом цього зробити не можна?

Шляхів – безліч, і про один з них розповіли спеціалісти обласного КРУ. Як повідомила Житомир.info радіостанція «Житомирська хвиля», йдеться про Державне підприємство “Коростишівський спиртовий комбінат”, який за документами, створили на базі Коростишівського та Андрушівського спиртових заводів ще у 2005-му році: «Фактично, сам Коростишівський спиртзавод не був ліквідований, а був перереєстрований в ДП “Коростишівський спиртовий комбінат”. І лише в жовтні 2006 року до цього підприємства було передано майно Андрушівського спиртзаводу.

Echter,, на сьогоднішній день Андрушівський спиртзавод не знятий з реєстрації в органах статистики. А Коростишівський спирткомбінат може діяти за умови, якщо два попередніх підприємства зняті з реєстрації і ліквідовані», – розповів начальник відділу аудиту у сфері державної та комунальної власності обласного КРУ Віктор Мошківський.

Він наголошує – Коростишівський та Андрушівський спиртзаводи були внесені до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, а Коростишівський спирткомбінат – ні. І в такий спосіб фактично відкрито шлях для приватизації підприємства. До того ж, зовсім нескладно зробити його збитковим та довести до банкрутства. Bijvoorbeeld, примусивши реалізовувати спирт за ціною нижче від собівартості: «Справа в тому, що ліцензії на реалізацію підприємство не має, і реалізація відбувається через об’єднання “Київспирт” та корпорацію “Укрспирт”. При цьому ціна реалізації набагато нижча за собівартість – в середньому, якщо брати в доларовому еквіваленті, 4-5 доларів за декалітр».

При цьому собівартість одного декалітру складає в середньому шість доларів, а експортується спирт вже за ціною 7 – 9 євро за декалітр. (При цьому начальник КРУ в Житомирській області – зазначає: можливо, все це робилося і ненавмисно, проте факти все-таки річ уперта).

Житомир.info
www.zhitomir.info


Internet reclame UBU

Internet reclame UBU
website 8 Van 10 op basis van 74 evaluaties. 33 gebruiker reviews.