Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerФутбольні турніри в Андрушівському районі

Напередодні святкування 65-ої річниці Великої Перемоги в районі проходили футбольні турніри.
7 kanskje av banen med syntetisk belegg avholdt konkurranser mini fotball blant skolebarn under år 15 år, де перше місце посіла команда з Крилівки, andre — із Старої Котельні, третєз Гальчина. Цікаву гру показали також юні футболісти із Зарубинець та Андрушівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Командам-переможцям було вручено грамоти.
8 травня на районному стадіоні «Колос» змагалися 10 дорослих футбольних команд. В нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Фортуна», друге місце посіли футболісти команди «Ветеран», третє«Буревісник». Всі команди з Андрушівки. Цікаву гру продемонстрували футболісти з Городківки, Nehvoroŝì, Міньківець, Бровок Перших, Старої Котельні, Червоного та райвідділу внутрішніх справ. Переможців нагородили кубками і грамотами відділу у справах сім’ї, Ungdom og sport, районної організації ВФСТ «Колос».
8 травня на футбольному полі селища Новоівницьке відбувся футбольний турнір, в якому взяли участь п’ять команд. Перемогу святкували футболісти з Волиці, другою була команда господарів, третє місце дісталось футболістам із Степка. Злагоджену гру показали юніори з Новоівницького та футболісти з Івниці. Переможці одержали кубки та грамоти.

Юрій Олексюк,
начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА.
Nyheter Andrušìvŝini


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 9 fra 10 basert på den 76 ocenok. 25 brukeranmeldelser.