Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Online annonsering
СТАТИСТИКА САЙТА


ВІДВІДУВАЧІ ЗА ОСТАННІ 24 ГОДИНИFotballturneringer i Andrušìvs′komu området

På slutten av feiringen av de 65-års jubileet for den store seieren i distriktet ble fotball turneringer.
7 kanskje av banen med syntetisk belegg avholdt konkurranser mini fotball blant skolebarn under år 15 år, де перше місце посіла команда з Крилівки, andre — med den gamle kjelen, tredje — fra Gal′čina. Цікаву гру показали також юні футболісти із Зарубинець та Андрушівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Командам-переможцям було вручено грамоти.
8 травня на районному стадіоні «Колос» змагалися 10 дорослих футбольних команд. В нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Фортуна», друге місце посіли футболісти команди «Ветеран», tredje — «Буревісник». Всі команди з Андрушівки. Цікаву гру продемонстрували футболісти з Городківки, Nehvoroŝì, Міньківець, Бровок Перших, Старої Котельні, Червоного та райвідділу внутрішніх справ. Переможців нагородили кубками і грамотами відділу у справах сім’ї, Ungdom og sport, районної організації ВФСТ «Колос».
8 травня на футбольному полі селища Новоівницьке відбувся футбольний турнір, в якому взяли участь п’ять команд. Перемогу святкували футболісти з Волиці, другою була команда господарів, третє місце дісталось футболістам із Степка. Злагоджену гру показали юніори з Новоівницького та футболісти з Івниці. Переможці одержали кубки та грамоти.

Юрій Олексюк,
Seksjonssjef for familien, Ungdom og sport administrasjon.
Nyheter Andrušìvŝini


Online annonsering

Online annonsering
nettsted 10 fra 10 på grunnlag av 82 evalueringer. 28 brukeranmeldelser.