This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerХай зусилля не будуть марними

Однією з гострих болючих проблем в Україні є захворювання на туберкульоз та ВІЛ/СНІД. Dessverre, наша держава за темпами розвитку туберкульозу лідирує в Європі, розповсюджуються ВІЛ/СНІД інфекції в усіх вікових та соціальних групах. Хвороби безжалісно забирають мільйони життів. Нещодавно кримінальна виконавча інспекція в Андрушівському районі, районний центр соціальних служб для сім’ї, barn og unge, районна організація Товариства Червоного Хреста і лікарі ЦРЛ провели лекцію для умовно засуджених підлітків та молоді, де лікар Павловська Т. I. та патронажна медична сестра Кравчук С. M. розповіли про профілактику й перебіг захворювання на туберкульоз і ВІЛ/СНІД. В рамках акції показано відео «Тест» та проведено тест на ВІЛ-інфекцію. В даних заходах взяли участь 40 mann. Щиро віримо, що наші спільні зусилля не будуть марними.

Ірина ВОЛОТІВСЬКА,
o.. голови районної організації Товариства Червоного Хреста


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 10 fra 10 basert på den 70 ocenok. 27 brukeranmeldelser.