Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerHistorien til landsbyen Galčin Andrušìvskogo distriktet Zhitomir regionen

Mest berømte legenden om opprinnelsen til navnet på denne landsbyen slik: «Over elva i berežku var en landsby, små og bìdnenke. Bøndene, lever i det, tilhørte hacking og rik Mr, som har alltid levd i byen. І була в цьому селі бідна вдова Галька. Мала сина-одинака. Юнак був дуже вродливий: чорні кучері спадали на біле чоло, чорні брови, наче крила пташки, розлітались в різні боки. Батька в нього не булозагинув у мандрах, тому всі його називали по матері — Galčin. Коли він виріс, зненавидів панів, нестримним став йому гніт панський і пішов він шукати волі. Як Кармелюк, разом із своїми товаришами забирав добро у панів і роздавав бідним.

Панські слуги полювали за «розбійниками» і одного дня спіймали розбійника і привели його в село, де при всій громаді за наказом пана відрубали йому голову.

Люди зберегли пам’ять про цього сміливця, з любов’ю називали його по матеріГальчиним. Його іменем і своє село згодом назвали Гальчин.

Til 1923 року село входило до складу Андрушівської волості Житомирського повіту. Розташоване воно на лівому березі річки Гуйва, ved 23 km fra jernbanestasjonen var. Прилягає до південної околиці районного центру. Kjent siden 1683 av året.

У ХУІІІпочатку ХІХ ст. Galčin — власність Київського підкоморія графа Юзефа Бержинського. Med 1870 року належало родині Терещенків. I 1899 році в селі проживало 1259 жителів в 225 verftene. I 1941 році було вже 2308 жителів і 583 двори. Уроженкою села Гальчин є Герой Соціалістичної Праці Г.Г.Бєдарева (1943 p. н.).

Yuri Andriychuk,Lokal historie.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Zjytomyr regionen.


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 8 fra 10 basert på den 64 ocenok. 23 brukeranmeldelser.