This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerHistorien til landsbyen Glinìvcì Andrušìvskogo distriktet Zhitomir regionen

По обидва береги невеликої річки люди виявили білу і червону глину. Дуже гарна була глина, використовували її і на будівництво, і на біління хат, і на виготовлення посуду та іграшок. Тому це поселення так і називали: Glinìvcì. Glinìvcì — село Андрушівського району. Til 1923 року було в складі Коднянської волості Житомирського повіту Київської губернії. Er 24 км на захід від районного центру та за 14 км від залізничної станції Кодня. Kjent siden 1704 року як власність Кременецької старостихи Пелагеї Ясиницької. I 18 Artikkel. розділене на дві частини, що належали поміщикам Лавровському та Богуцькому: пізнішеПражмовському та Круковському. I 19 Artikkel. — власність поміщика Яна-Владислава Умінського, а пізніше перейшло у спадок його сестрам Розалії Маржицькій, Констанції Камській, Францишці Осінській. I 1825 році частина маєтку була виділена сину Розалії МаржицькоїЮліану. В тому ж році за участь його в таємному товаристві маєток конфісковано і передано у державну власність. I 1871 році придбане генерал-лейтенантом Михайлом Сумароцьким, og i den 1972 år — Федором Терещенком. Церква в селіМихайлівська, tre, збудована в 1888 år. I 1850 році в селі було 912 innbyggere, які проживали в 125 verftene; i 1899 år — 1798 innbyggere — 291 двір. Перед Великою Вітчизняною війною в селі проживало 1821 житель в 422 verftene. Уродженцями села є майстер художньої обробки дерева, заслужений майстер народної творчості України Л.П.Зущук (1919 p. н.) і заслужена актриса України Н.Ф.Недашківська (1955 p. н.), Герой Радянського Союзу, старший лейтенант С.В.Савчук (1915-1985). Великомошковецька економія Бердичівського округу Андрушівського району не існує. I 1926 році на хуторі проживало 14 жителів в 3-х дворах. Хутір називався Вербівка. Med 1960 року у складі села Глинівці Андрушівського району.

Yuri Andriychuk,Lokal historie.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Житомирської області.Спеціально для


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 7 fra 10 basert på den 68 ocenok. 22 brukeranmeldelser.