This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerHistorien til landsbyen Pavelki Andrušìvskogo distriktet Zhitomir regionen

Назва села походить від назви містечка Паволочі. Власник земель, на яких зараз розташоване село, посилав кілька сімей на шлях від Котельні до Паволочі, щоб ці люди охороняли дорогу від грабіжників і щоб подорожні люди мали можливість відпочити в дорозі. Зразу тут утворився хутір Паволоцький, який з роками розрісся в село, яке назвали Павелками (походження назви містечка Паволочі таке: як свідчать стародавні документи і перекази, що тоді, коли була повноводною р. Роставиця, пливли сюди великі човнилодії. Торгові люди везли з Києва і навіть з Візантії різний крам, а найбільше легку дорогоцінну тканинупаволоку, з якої місцеві умільці шили жіночий одяг. De sier, що і назва цього містечка ( а тепер села) походить від цього слова).

Село Павелки відоме з 1618 av året. I 1683 році с. Павелки згадувалось в акті ( в списках) «пустих сіл», які належали містечкам Паволочі і Котельні.

Розташоване село за 10 км на південний схід від районного центру і за 11 km fra jernbanestasjonen — Brovki.

Til 1923 року село входило до складу Андрушівської волості Житомирського повіту. Церква тут Пресвятої Богородиці, побудована в 1874 році на кошти прихожан, tre. I 1863 p. в селі було 103 двори і проживало в них 824 innbyggere.

Землі належали Терещенку. В селі він побудував будинок, в якому жив економ (потім в цьому будинку була школа і дитсадок). I 2001 році в Павелках проживало 622 innbyggere, av dem 261 чоловік і 361 kvinne.

Радянська влада в селі встановлена в січні 1918 av året, og i den 1923 році селяни сіл Павелок, Гарапівки і Миньківець організували сільськогосподарське товариство.

Under andre verdenskrig 322 жителі села брали участь у боротьбі з фашистськими загарбниками, av dem 122 загинули.

Yuri Andriychuk,Lokal historie.. Gorodkivka, Andrušìvskogo-, Zjytomyr regionen.


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 8 fra 10 basert på den 81 ocenok. 39 brukeranmeldelser.