Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerAndrušìvŝinì i byggingen av 72 år gammel žitelki distriktet beslaglagt 300 gram cannabis

Under inspeksjonen de žitelki c. Ivankova politiet fant tørket opp på loftet i vegetabilske massen. Ifølge foreløpige data, vertinnen holdt narkovmìsnì plante-hamp. Det er rapportert av Institutt for kommunikasjon av politiet i regionen Zjytomyr.

"På søndag, 1 Oktober, оперативники кримінальної поліції провели огляд будинку, в якому проживає 72-річна жителька району. На горищі поліцейські виявили висушене подрібнене зілля загальною вагою близько 300 г», – йдеться у повідомленні.

Виявлене було вилучено та направлено на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ. Правоохоронці з’ясовують походження зілля та мету його зберігання.

Законодавством незаконні оборудки з нарковмісними речовинами караються від штрафу і аж до позбавлення волі строком до 3-х років.


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 10 fra 10 basert på den 96 ocenok. 38 brukeranmeldelser.