Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Online annonsering
СТАТИСТИКА САЙТА


ВІДВІДУВАЧІ ЗА ОСТАННІ 24 ГОДИНИPå konserten av Vladimir Šinkaruka

I lokalene til bydelen hus kultur konsert illienko, fortjent arbeidstaker kultur i Ukraina, den berømte poeten- pìsnâra Vladimir Fedorovich ŠINKARUKA.
Skilles gjestene, Takk til publikum — старшокласникам першої міської школи та Андрушівської гімназії, що прийшли на зустріч з ним, щиро зізнався, som 45 років тому на цій сцені семикласником дебютував як учасник художньої самодіяльності Червоненської середньої школи.
Талановитий юнак після закінчення педінституту далі підвищував свій фаховий рівень, викладацьку роботу поєднував з науковою. Знаходив час і для творчостіписав вірші, багато з яких у власній музичній обробці стали авторськими піснями Володимира Федоровича і звучали на цьому концерті. У літературному доробку В. F. Šinkaruka, крім усього, — повісті, historier, гуморески, фейлетони.
Як співак і композитор він виступав у Франції, Німеччині, USA, побував з концертами у всіх великих містах України, в країнах СНД.
Але до рідного краю поет і артист їде, як додому, відкриває землякам нові грані свого багатого, невичерпного таланту. Таким бачили Володимира Федоровича на сцені і цього разузамріяним ліриком, патріотом, гумористом, талановитим співакомпросто людиною-талантом.
I. F. Шинкарук у своїй програмі презентував пісню, присвячену 90-річчю від створення нашого району і сказав, що з такими концертами планує побувати в інших населених пунктах Андрушівщини.
Глядачі отримали масу позитивних вражень. Після концерту Володимир Федорович спілкувався з молоддю, давав автографи на своїх книгах і пообіцяв приїхати знову, але вже не сам, а зі своєю донькою Іриною, теж артисткою.

Lyudmila Kulik


Online annonsering

Online annonsering
nettsted 8 fra 10 på grunnlag av 88 evalueringer. 36 brukeranmeldelser.