Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerSunnere barn — riktig oppmerksomhet

В переддень літніх канікул про відпочинок і оздоровлення наших дітей я попросила розповісти заступника голови районної державної адміністрації В. Og. Горкуна.
Володимире Івановичу, Hvordan kommer sommeren våre barn?
Турбота про підростаюче покоління була і залишається для нас пріоритетною. Så, для відпочинку й оздоровлення школярів нашого району створено 22 пришкільних оздоровчих табори з денним перебуванням. Плануємо оздоровити таким чином майже 1950 barn.
А чим займатимуться там школярі?
Оздоровлення у пришкільних таборах триватиме з 1 ved 16 Juni. Діти за цей час побувають на екскурсіях в музеях Житомира, Києва, Вінниці, в туристичних походах, відвідають виробничі цехи підприємств нашого міста. Звичайно, будуть і трудові десанти: доглядатимуть квітники, впорядковуватимуть спортивні майданчики, пришкільні двори. Влаштовуватимуться спортивні змагання, конкурси, вікторини.
Хотілося б почути про те, як буде організоване харчування дітей і за рахунок яких коштів?
Передбачається дворазове гарячехарчування з обов’язковим вживанням свіжих фруктів та овочів. Сніданки та обіди готуватимуть у шкільних їдальнях. А щодо коштів, то майже 300 ths. UAH. виділив відділ освіти РДА. Всі ці гроші, відповідно до кількості дітей, які оздоровлюватимуться, розподілено по навчальних закладах. Звичайно, директори шкіл та пришкільних оздоровчих таборів будуть вести чіткий контроль за їх цільовим використанням. — Володимире Івановичу, а в оздоровчому таборі «Чайка” цього літа відпочиватимуть діти?
Звичайно. 4 червня в таборі розпочнеться 26-й оздоровчий сезон. Планується оздоровити понад 500 дітей з різних районів Житомирської та інших областей України.
А яка вартість путівки?
Загальна вартість путівки 1600 UAH, але батьківська доплата складає 800 UAH. Хочу наголосити, що діти-сироти, хлопчики й дівчатка, позбавлені батьківської опіки, й діти з багатодітних та малозабезпечених сімей відпочиватимуть в «Чайці” безкоштовно. За виділені для них путівки платитиме держава. Звертаюся до батьків, щоб не пропустили нагоду оздоровити своїх діток. А для цього слід завчасно подати заяву у відділ освіти або у відділ справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністраціїі чи безпосередньо в ДОЗ «Чайка”, а також оформити відповідні документи.
Дякую за розмову.

Бесіду вела Марія Олексюк
Nyheter Andrušìvŝini


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 7 fra 10 basert på den 75 ocenok. 29 brukeranmeldelser.