Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerLandsbyen av Antopìl, Andrushivka rayon

АНТОПІЛЬ — село, Sentrum av landsbyen Council. Розташований за 14 км на захід від районного центру та за 15 км від залізничної станції Кодня. Yards- 275. Befolkningen er 821 mann. У селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. O.. I. Суворова, за яким закріплено 1742,9 га сільськогосподарських угідь, у т. h. 1510,2 га орної землі. В господарстві вирощують зернові и технічні культури, розвинуте м’ясо-молочне тваринництво. Колгосп має млин, механічну та деревообробну майстерні, пилораму.
Працюють восьмирічна школа, в якій 10 учителів навчають 123 studenter, будинок культури на 300 місць з широкоекранною кіноустановкою, бібліотека з фондом 8,5 ths. книг, фельдшерсько-акушерський пункт, дитячий садок, три магазини.
Партійна організація об’єднує 23 комуністів, дві комсомольські — 45 членів BЛKCM. Партійний осередок і комсомольська організація створені 1921 av året.
За самовіддану працю 68 трудівників відзначено урядовими нагородами, i t. h. тракториста M. M. Бугрима — орденом Леніна.
Село відоме з 1880 av året.
Радянську владу встановлено в січні 1918 av året.
Під час Великої Вітчизняної війни з німецько-фашистськими загарбниками билося 183 жителі села, av dem 99 — загинуло смертю хоробрих, 81 — нагороджено орденами й медалями.
1959 року на братській могилі на честь полеглих воїнів-визволителів села від гітлерівських окупантів споруджено пам’ятник.
Уродженцем села є М. O.. Корчемний — кандидат технічних наук.

На основі матеріалів енциклопедичного видання про історію міст та сіл України, томІсторія міст і сіл Української РСР. Zjytomyr regionen. — К.: Головна редакція УРЕ АН УРСР, 1973.Назви населених пунктів в текстових матеріалах та адміністративний уст


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 9 fra 10 basert på den 91 ocenok. 34 brukeranmeldelser.