Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerFeirer 100-årsjubileet for Andrušìvskoï skole nr. 1

1971 året skolen feiret centenary. Nydelig høst dag i en park nær skolen samlet nesten alle innbyggerne i Andrušìvki og gjester, skjebnen til hvilke knyttet til den første skolen. Люди різного віку обнімалися , цілувалися, сміялися, згадували своє дитинство, юність, вчителів, школу. На святі були присутні випускники першого випуску десятих класів 1937 року випуску, повоєнного 1941 року та інші.

Під сонцем виграє окраса парку фонтан, гримить музика шкільного оркестру. Телебачення проводить зйомку знаменної події. В парку біля школи панує атмосфера радості і гордості за навчальний заклад, який об єднав усіх присутніх. Гостям свята роздавали пам ятні значки з силуетом школи і цифрою — 100.

Та раптом все затихло. Звучить фанфари. На сцену-балкон виносять державний прапор та стяг школи. Почесна президія займає свої місця. Звучить державний гімн. З доповіддю про історичний шлях та сьогодення школи виступає директор Лялюшко Микола Минович. В своій промові він відмітив, що школа дала знання понад 2000 studenter. Багато з них продовжили навчання у вищих учбових закладах, стали кваліфікованими спеціалістами у всіх сферах народного господарства. Школа пишається своїми випускниками, які відданою працею на благо Батьківщини прославили школу.

Присутніх вітали представники влади, почесні гості. Було зачитано листи, телеграми, привітальні листівки з усіх куточків Радянського Союзу.

Свято тривало до півночі. А схід сонця колишні учні зустріли в парку біля школи.

P.S. Про цей славний ювілей був знятий фільм за участю М. Og. Слободяна. Dessverre, сліди його загубилися.


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 10 fra 10 basert på den 67 ocenok. 35 brukeranmeldelser.