Blogg c.andrushevka, Zjytomyr
Online oversett

Internett annonsering UBU
Statistikk på nettstedet


Besøkende siste 24 timerGratulerer godt nyttår og god jul

Kjære innbyggerne i Andrušìvŝini og gjester i vår by!
2,216 godt nytt år og god jul!

Kommende favoritter alle oss ferie, full av gleden og Christmas ŝedrotami, installere den menneskelige sjelen håper for godt, Nåde og kjærlighet. Etter alle, hver år, що минає, залишає в наших серцях низку вірних і мудрих рішень, які ведуть до нових звершень, мрій, задумів.
Попереду на нас чекає чимало випробовувань. Але спільними зусиллями ми здолаємо перешкоди задля покращення добробуту в рідному місті.
Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.
Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Вірю, som 2017 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку району.
Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об’єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.
Веселих свят! Щастя, varme, kjærlighet, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

Голова районної державної адміністрації Олександр Дудар


Internett annonsering UBU

Internett annonsering UBU
nettsted 9 fra 10 basert på den 74 ocenok. 22 brukeranmeldelser.